Як внести різноманітність у літню стилізацію і додати їй трохи характеру? Ми підготували для Вас огляд модної біжутерії сезону 2013 від дуже відомого магазину.

Прикраси не повинні бути тільки "доповненням" до вашого образу, але з успіхом можуть грати першу скрипку! Привабливе намисто, сережки або браслет здатні змінити навіть самий мінімалістичний набір в стилізації чудової жінки.

Влітку цього року ми носимо кольорові, етнічні ювелірні вироби і біжутерію в геометричних візерунках, натхненну африканським стилем і великими каменями, які відразу наводять на думку що ваші прикраси з часів стародавнього Єгипту. Це ідеальний вибір, якщо ви хочете надати своїм характером більше стилю.

На час літніх фестивалів хітом є намиста, що складаються з багатьох довгих висячих елементів.


Цей тип ювелірних виробів викликає асоціації з обробкою Індіанців і є прекрасним доповненням до іміджу. Плюс, здіймаючись під впливом руху ланцюжка фантастично виглядають під час танцю.

Якщо ви не відчуваєте захвату від виробів розміру XXL, ми пропонуємо тонкіe в'язані намиста з використанням забавних ремінців у вигляді різних фігур і модних вусиків. Це дуже ефективно справляється з підняттям настрою, побачивши їх, важко не посміхнутися.