Як вибрати штори, адже як і багато речей в нашому середовищі вони схильні моді, і час від часу на ринку з'являються нові тенденції та нові матеріали. Влаштовуючи свій будинок, ймовірно, ви намагаєтеся зробити все, щоб він вступив в свій неповторний вигляд і володів також характерною атмосферою, в якій ви і ваша сім'я почувається добре. На це впливає багато ваших ідей, завдяки яким ви влаштовуєте свій будинок, декоруєте його, і значення має кожна деталь, в тому числі і штори.

При виборі декорації вікон свого будинку, ставте на сучасність вибору. Старі класичні поєднання звичайних білих фіранок і важких кольорових штор досить чітко нагадують колишні реалії, коли було важко купити що-небудь оригінальне, а для того, щоб що то урізноманітнити, вручну робили кофтинки, прикраси з "макраме", або паперові абажури для ламп.

Оцініть свій будинок, визначте потребу і можливість кожного приміщення, тип дизайну, а потім сплануйте, що ви можете вибрати з новітніх і найбільш модних продуктів, щоб змінити ваш будинок.

Тюль повинна бути світлого кольору, яка сама по собі є прикрасою. Не блокуйте її шторами. Виберіть жалюзі, і разом з шторами створюйте красиві драпіровки, фантазуйте і створюйте асиметричні композиції. Допоможіть собі стрічками, декоративними зав'язками, шпильками і карнизами.

Вибирайте тільки модні кольори. Якщо вам не подобається яскраві фіранки, додати в традиційні білі кольори кольорові візерунки, обв'яжіть стрічкою пофарбованої органза, додайте вузькі тонкі шарфи.


У світлу кімнату, в останні роки модними є штори в жовтого або апельсинового кольору.

Оберіть цікаві готові композиції. Їх можна повісити в спальні або на кухні, але, якщо ти не в змозі сама створити гарну композицію, звернися в магазин з готовими композиціями. Пам'ятайте про збереження балансу між дизайном кімнати та вікна. І те, і інше не повинно бути одночасно надто багатим.

Ознайомившись з сучасними і незвичайними рішеннями, можете самі придумати фіранки для передпокою, дуже красиво все це буде виглядати там, де ви можете дозволити собі фіранку до самої підлоги . Постарайтеся включити в неї мотив поєднання з інтер'єром.

Якщо ви любите бути в курсі останніх подій моди, ви можете спробувати в одному з кімнат новітній винахід - макаронні вироби. Шукайте все делікатне, яке впишеться у ваше приміщення і не забиратиме багато світла. Прикрасьте їх срібними кульками, і, додавши відповідне освітлення можна отримати приголомшливий ефект.

Вибираючи штори пам'ятайте що є одна кардинальна правило - вони повинні кінчатися прямо над підлогою. Якщо ви знайшли екстравагантне рішення, воно буде служити вам довгі роки!

Модні вирішення це асиметрія, кольорові тканини, тонкі, як туман, геометричні візерунки і рослинні мотиви.