Маленький скутер - великі переваги!

Маленький міський скутер, звичайно, може здивувати вас довгим списком своїх переваг. Маленький і витончений, його розміри стають великим плюсом у великих містах. Його можна без проблем припаркувати в будь-яких недоступних для автомобілів місцях, на ньому можна обійти, характерні для міських вулиць, пробки. Додаткова перевага їзди на скутері, це простота його управління. Це безпечне і зручне засіб комунікації, завдяки якому катання по місту нагадує .. їзду на велосипеді.

Так само, як на велосипеді, так і тут гальма розташовані на кермі, а широкі шини забезпечує безпеку під час повороту. Додатковою перевагою тут виступають ящики для речей, завдяки яким на скутері можна перевозити всі необхідні дрібниці.

На що звернути увагу щоб купити хороший скутер?

Щоб отримувати максимум задоволення від їзди на скутері, потрібно почати з головного питання при виборі відповідного засобу пересування. Широкий вибір моделей і брендів дає можливість кожному з нас вибрати ідеальний скутер для себе. На що варто звернути особливу увагу? Під час їзди на скутері важливо, насамперед, зручність.


Хороший скутер - це такий скутер, який дозволяє зручно тримати ноги і безпечно перевозити багаж. Слід також звернути увагу на потужність такого автомобіля, - це особливо важливо для тих людей, які не мають водійських прав. Для них єдиним рішенням стають мопеди, на яких можна розвинути швидкість до 45 км/год. Моделі які їдуть швидше вимагають наявності відповідного документа. Важливим питанням є також обсяг двигуна. В умовах міського руху достатньо щоб двигун був обсягом 50 куб. см.

Скільки це коштує?

Добре скутер, зовсім не обов'язково повинен бути дорогим. Багато інтернет магазини пропонують придбати скутер хорошої якості вже за 2-3 тисячі доларів, хоча за найвідоміші марки потрібно заплатити навіть більше, ніж 10 тисяч. Альтернативою для любителів дешевих рішень можуть стати також мопеди, які в даний час можна придбати без проблем, за привабливою ціною.

Скутер досить недорогий в обслуговуванні. Середня витрата палива становить тут приблизно 2-3 літра на 100 км. В результаті, в літній сезон скутер стає дешевим і зручним способом для поїздок на роботу і по магазинах, а їздити на ньому може стати одночасно і дуже весело.