Неважливо, в якому віці - кожна жінка боїться зморшок. Але не варто зневірятися, оскільки ваш улюблений сайт "Корисні поради" підготував для Вас кілька порад, які допоможуть Вам довше зберігати молодість! Зморшки псують зовнішній вигляд жінок, і часто проводять до того що вони навіть не можуть спати ночами. Але у нас є кілька способів, які допоможуть вам довше насолоджуватися гладкою шкірою. Отже зараз ви дізнаєтеся як зробити паузу зморшок.

- вживайте в їжу багато риби, а особливо жирні види, які містять Омега- 3, оскільки саме вони живлять і регенерують шкіру;

- подбайте про здоровий сон, бо саме під час сну наш організм виробляє найбільше гормону росту, який запобігає утворенню зморшок;

- додайте какао в свій раціон, яке включає в себе флаванол, що захищає шкіру від пошкоджень;

- пам'ятайте про споживання овочів і фруктів, які містять багато антиоксидантів;

- їж більше сої, яка покращує структуру шкіри, її пружність;

- використовуйте зволожуючі креми - зволоження шкіри дуже важливий елемент для вашої шкіри, а зморшки стають менш помітними;

- лягай спати на спину, тому що, наприклад, коли ви спите на боці, збільшується кількість зморшок навколо щік і підборіддя, а сон на животі, призводить до утворення зморшок на лобі.

- якщо у вас є проблеми із зором, одягайте окуляри і уникайте сморщивания очей , тому що саме тоді м'язи обличчя піддаються напрузі, а під поверхнею шкіри утворюються щілини, які потім перетворюються в зморшки.

Ці ради повинні неодмінно допомогти вам, але як бонус ми підготували ще один корисний советік - боротися з зморшками допоможе сік алое.


Ще в Давньому Єгипті і Стародавній Греції алое вера користувалося великою популярністю при догляді за шкірою єгипетськими жінками. Алое, крім зморшок корисно при лікуванні найрізноманітніших дефектів шкіри, може саме з цієї причини на сьогоднішній день воно носить назву "рослина безсмертя". Можемо навіть дати гарантію, що сік алое може в найкоротші рядки розгладити і знищити навіть самі старі зморшки на будь-якому обличчі. Спеціального рецепта застосування немає, достатньо буде просто нанести сік на шкіру, де з'являються зморшки, і результат не змусить себе чекати.