Здається, що немає крему для догляду навколо очей, - це смішно, і підійде звичайний крем для осіб! Так от, ви повинні знати, що шкіра під очима набагато тонше від шкіри обличчя і набагато швидше піддається сушінню. Це обумовлено тим, що навколо очей в сорок разів менше сальних залоз у розрахунку на один квадратний сантиметр шкіри, ніж знаходиться наприклад на підборідді або щоках.

Хороший стан шкіри навколо очей це дуже важлива деталь для зовнішнього вигляду, а також і для нашого здоров'я! Пам'ятайте, що саме ця ділянка шкіри бере участь у морганню і прикурювання очей. Крім того, ця ніжна шкіра постійно має контакт із холодним повітрям від кондиціонера, випромінюванням від монітора комп'ютера, а якщо ви курите то і з дуже шкідливим димом сигарет. Нашій черговою помилкою в догляді за шкірою навколо очей є процедура розтягування її в різні боки, або нанесення косметичних засобів які зовсім не призначені для цієї мети.

Крем для догляду навколо очей повинен бути пристосований до конкретної людини. Чим молодше, шкіра, тим тонше крем. Молоді 20-ти річні дівчата можуть дозволити собі використання легкого зволожуючого крему, який вони можуть нанести на все обличчя і очі.

Дівчатам у віці 25 років рекомендується застосовувати крем навколо очей і сироватки, що є додатковим доглядом, використовуваний два або три місяці.


Їли вам вже 30 років, рекомендуються процедури у косметолога, який одночасно допоможе підібрати відповідний препарат під очима. Також варто пам'ятати про колагенових серветках. Після 40 років життя варто звернути увагу на вміст колагену, ретинолу та вітаміну А в кремах.

Пам'ятайте також про підбір косметики по вашим індивідуальним особливостям, залежно від того, чи є тенденції до "мішкам" під очима, або темній шкірі. Будемо пам'ятати про те, що навіть найкращий крем не може замінити правильного харчування і кількості сну.

Погано підібрані косметичні засоби, або занадто активні, можуть викликати роздратування, яке, в свою чергу, часто призводить до серйозних проблем , з якими нам доводиться звернеться до лікаря.

Не залишайте на свавілля шкіру навколо очей, оскільки саме вона в першу чергу сигналізує про ваше здоров'я і про вас в цілому!