Напевно багато хто з Вас чули про ароматерапії. У чому вона полягає? Ознайомтеся будь ласка з інформацією, яку для Вас приготував Я - веб майстер сайту "Корисні поради", а я знаю як розслаблятися і майже ніколи не напружуватися. Ароматерапія - це один з методів народної медицини, заснованої на лікування за допомогою ефірних масел. Їх застосування може проводитися під час купання, масажу, інгаляцій, можна також за допомогою компресів. У порожнині нашого носа є величезна кількість специфічних нюхових рецепторів, саме з ними і пов'язаний рефлекторний механізм реакції на запахи!

Ароматерапія - це один з найприємніших медичних лікувальних способів, який заснований на незвичайну чутливість носа на запахи. Вдихання ароматів дозволяє нам розслабитися і не несе з собою ніяких побічних ефектів! Для заняття таким лікуванням, дуже важливим аргументом є те, що ароматерапією ми можемо займатися у себе в будинку!

Що ми можемо вибрати щоб отримати розслаблення за допомогою ароматів:

Масаж - це може бути як на все тіло, так і на обраній ділянку. Ми використовуємо ефірні масла, розчинені в натуральних рослинних маслах.


Ефірні масла для масажу змішуємо з маслом в пропорції ок. 20 крапель на 50 мл.

Ванни - в ароматичної воді ми можемо пролежати близько 15 - 30 хвилин. На всю ванну слід використовувати ок. 10 крапель, але це також залежить від розміру ванни. Те ж і з ваннами для окремих частин тіла - кількість крапель у нас залежить від розміру використовуваної посуду.

Компрес - просочену розчином вату, або рушник, ми прикладаємо в певне місце. Розчин повинен складатися з 5 - 10 крапель ефірного масла на половину склянки теплої води.

Інгаляції або розпорошення - інгаляції ми можемо зробити, наприклад, над посудиною з гарячою водою, в яку додана 5 - 10 крапель ефірного масла, або тримати близько ніздрів, намочений в ефірному маслі хустку. Все більшу популярність набирає метод так званого "напилення запахів", який, як правило, здійснюється шляхом розчинення ефірних масел у воді та підігрівання її в спеціально для цього підготовлених в камінах.

Ви використовуєте ароматерапію? Вам подобається такий вид відпочинку? Напишіть у відгуках як робите це ви, поділіться з усіма своїми секретами, може бути саме ваш метод стане найпопулярнішим!