Вчора до нас на пошту прийшов дуже цікаве питання, зміст приблизно таке: "Я хотіла б змінити свої звички в їжі. Після кожного обіду я повинна з'їсти що-небудь солодке. Я боюся, що розтовстію, а я цього зовсім не хочу. Хочу щоб у мене був постійний нормальну вагу. Як перестати їсти солодке? "

Питання досить наболіле, адже в наш час, коли на прилавках супермаркетів такий достаток цукерок, шоколадних батончиків, солодкої випічки, розвелося дуже багато любителів солоденького.

Всім кому цікаво відповідь дієтолога:

Давайте разом замислимося, поживу чогось солодкого може спричинити за собою приріст ваги? Якщо солодощі які ви їсте не надто калорійні, і калорії одержувані від цих солодощів знаходяться в рамках денної потреби організму в енергії, тоді ваша їжа не повинна представляти загрози вашому вазі.

Ваша звичка поїдати солодощі не є чимось поганим, головне щоб все було в розумних кількостях.


З іншого боку, якщо ти їси багато солодкої і не дуже здорової їжі, і не надто активна фізично, то такий десерт може бути загрозою для фігури.

Якщо ти дійсно хочеш змінити свій раціон, то подумай, що тобі заважає не їсти багато солодкого? Ти сама відповідальна за свій вибір, і ти вирішуєш, що ти з'їси. Отже потрібно поставити собі мету - я їм десерти і солодке тільки на вихідних, а в інші дні я йду на коротку прогулянку. Прогулянка може бути відволіканням уваги від бажання з'їсти солоденького.

Можлива корисна альтернатива: замість солодощів типу батончиків, вафелек, шоколаду, з'їж декілька сушених абрикос або ложку родзинок, підійдуть також мигдаль або горіхи. Це також досить калорійні продукти, але більш здорові. Успіхів!