Ви працюєте занадто довго, і після цієї роботи у вас болять очі болять? Повірте, ви не одні, в наш час ноутбуків і комп'ютерів це дуже поширена проблема серед усіх верств населення. Ось кілька порад для зняття втоми з ваших очей.

Робота на комп'ютері або планшеті, також довгий перегляд телевізора може викликати почервоніння і втому очей. Назвати захворюванням це не можна, але ці фактори дуже погано впливають на комфорт зору, тому кожен день ви повинні піклуватися про століттях, очах і зонах навколо очей.

Найпростіше вправа - точковий масаж. Надавите подушечками двох пальців (великого і вказівного) на всі зони навколо очей.


Потім подушечками вказівних пальців робіть кругові рухи в зоні зовнішнього краю ока.

Тепер вправа безпосередньо для очей. Закрийте очі і внутрішньою стороною долоні робіть 4-5 легких натискання на очне яблуко. Робимо цю вправу 3 рази, і з кожним разом підсилюючи натискання. Наприкінці вправу стисніть ваші руки в кулаки і м'яко потираємо очі, так як це роблять діти, коли хочуть спати.

Третя вправа - масажуємо пазухи носа, вони розташовані на нижній дузі очниці, і від неї опускаємося на 1 см вниз. Ці точки біологічно активні, і вплив на них підвищує загальний тонус організму!