Нам завжди здається, що якщо восени і взимку наші ноги менше потіють, то вони не вимагають спеціального догляду? Ні, це думка дуже далеко від істини! Представляємо Вам способи догляду за ногами в холодні дні:

Шкіра ніг восени і взимку піддається впливу шкідливих факторів, які викликають сухість, огрубіння шкіри. Тому варто приділити своїм ніжкам трохи уваги і подбати про них в холодні дні. Ми представляємо Вам кілька способів, як доглядати за шкірою ніг.

Насамперед, зволоження! Холодне повітря зовні, а також гарячий і сухий в опалювальних приміщеннях дуже сушать шкіру. Підходять креми на основі оливок. Зверніть особливу увагу на ікри, які найбільше піддаються сухого повітря і можуть зажадати зволоження навіть кілька разів на день.

Краса шкіри виходить зсередини, тому не забувайте про правильну дієту, яка забезпечить шкірі додатковий приплив поживних речовин, тому що саме в холодні дні ми особливо їх потребуємо.


У їжу вживаємо особливо багато овочів, фруктів, клітковини і, перш за все, води!

У холодні дні шкіра має сильний контакт з одягом, тому при її виборі необхідно звертати увагу на те, щоб тканина, з якої зроблені ваші штани або взуття, дозволяла нашій шкірі дихати і не викликала великого тертя.

Найбільш шкідливими взимку - сухе повітря, який супроводжує нас в опалювальному приміщенні, тому варто звернути увагу на спеціальні зволожувачі повітря, які створять вологу атмосферу (піднімуть вологість), яка поліпшить також функціонування органів дихання.

Не забувайте також про рух! Здавалося, що погода за вікном не сприяє заняттям спортом, але не забувайте про зимові види спорту! Катання на ковзанах, катання на лижах прекрасно формує ваші ноги!