Якщо ви ще не знаєте як садити екзотичний ананас прямо у себе вдома, то ми допоможемо вам виправити цю ситуацію, і навчимо як виростити цей смачний і корисний плід в квартирі. Що нам для цього потрібно? По перше, зрілий ананас з листям, по друге - широкий горщик для квітів, земля, камінчики або дрібні горщики, великий прозорий поліетиленовий пакет, ластик забирає товсті гумові смуги.

Візьміть ананас і відріжте в нього зелену верхівка з м'якоттю 2 см. Залиште цю корону з отриманою м'якоттю вгору на дні для просушування.

Підготуйте дренаж: на дно горщика покладіть кілька камінців , а потім дрібні горошки.


Насипати землі майже повністю заповнивши горщик. Помістіть в неї верхівку ананаса і засипати її таким чином, щоб прикрити м'якоть плоду і залишити відкритими тільки зелене листя. Добре полийте його теплою водою, а потім вставте горщик в великий поліетиленовий пакет так, щоб у ананаса було багато місця для дихання. Це йому допоможе зберегти тепло і вологу і підштовхне до випуску коренів. Зберігати в теплом, сонячному місці. Коли серед корони, ви помітите, молоді пагони, зніміть мішок!