Як вибрати іграшку для дворічної дитини? Такі от питання ми задаємо собі, стоячи перед неймовірно величезним вибором. Полиці в магазинах ломляться від всієї маси самих різних іграшок - від найпростіших кубиків до маленьких мультимедійних комп'ютерів. У цьому віці дитина ще не може підказати нам, що б він хотів отримати.

У розраду можна, однак, додати, що дитина в цьому віці однозначно зрадіє, ось власне і все! Маючи на увазі правильний розвиток, стимулювання пізнавання, ми можемо вже з юних років допомагати дитині в цьому розвитку. За допомогою "правильних" іграшок ви зможете скоротити час і увагу, яку ви приділяєте дитині, а включення малюка в "домашню ігровий майданчик" сильно вам у цьому допоможе.

Знаючи вік і стать, у нас вже є ключ до розгадки. Важливо, щоб купити саме ту іграшку, яка підходить до етапу розвитку, на якому дитина перебуває. Дворічна дитина любить рухатися, він енергійний і веселий, і саме за такими ознаками ми і будемо зараз підбирати іграшки!

Дитина до 2 років вже знаходиться в тому віці, коли його особливо цікавить навколишній світ, все це не для нього нове. Предмети з найближчого оточення особливо цікаві. У зв'язку з цим популярними стануть іграшки, що нагадують будь-які домашні речі: пульт, телефон, праска, дриль і т.д.


Так ви зможете найприємнішим способом привести свою дитину в світ дорослих, пояснити йому соціальні ролі.

Період двох років, це той час, в якому відбувається інтенсивний розвиток головного мозку, тому варто звернути особливу увагу на іграшки, які будуть змушувати думати, наприклад, прості пазли, головоломки, кубики освіти. У розвитку рухового апарату відмінно підійдуть конячки для катання, гойдалки, качалки. Дитина в цьому віці дуже любить ігри, в ході яких він знаходиться в русі.

У цей період у вашого малюка розвивається мова, так що не варто цим нехтувати, і багато читати, показувати і описувати дитині картинки.

Хлопчики люблять повозитися з яким небудь справою, тому семінар з молотком, викруткою та іншими засобами, може дуже сподобатися. Дівчатка люблять грати з ляльками, але слід звернути увагу на те, щоб вони були не надто важкими.

Іноді не варто йти притертою схемою розподілу іграшок за ознакою статі. Хлопчик теж повинен вчитися захищеності і співпереживати, а дівчинку можуть зацікавити іграшкові автомобілі або залізниця. Це розширює кругозір дитини і, можливо, допоможе в майбутніх відносинах з протилежною статтю.