Застуда і нежить наздоганяє нас в найнесподіваніший і невідповідний момент. Тут все просто - на роботі, в громадському транспорті ми дуже часто перебувало у контакті з хворою людиною, і через кілька днів ми самі "чіпляємо" це неприємне захворювання, коли тече з носа і болить голова! У такому стані працездатність людини наближається до нуля, але ми знаємо як вам допомогти! Є багато способів позбутися від нежиті. Найбільш ефективними є інгаляції, краплі в ніс або ліки від застуди. Нижче наведемо кілька способів, як лікувати нежить.

1. Під час застуди, збільште дозу вітаміну С. Цей вітамін не лікує саму хворобу, але зміцнює стінки кровоносних судин слизової оболонки носа.

2. Можна також приймати препарати до складу яких входить кальцій - вони сушать слизову оболонку носа.

3. Таблетки від нежиті допоможуть позбавиться від затурканості носа.

4.


Краплі в ніс зменшують набряк і покращують кровопостачання слизової оболонки носа. Краплями, однак, не можна зловживати! Застосовують 3-4 дні по інструкції.

5. Обов'язково пийте велику кількість рідини, яка сприяє розрідженню мокротиння, а, отже, і ніс легше очищається.

6. Страви, такі як бульйон також лікують нежить. В усі страви можна додавати часник, який діє як антибактеріальний ліки.

7. Не забувайте часто мити руки, щоб не розносити мікробів.

8. Під час застуди приймайте гарячі ванни з додаванням ефірної олії сосни, евкаліпта або м'ятного. Це одночасно і інгаляція.

9. Від закладеності носа добре допомагають інгаляції, наприклад, з настою ромашки або ефірного масла евкаліпта. Вони сприяють очищенню носа від накопичених виділень.

10. Якщо нежить все-одно не проходить, краще відправитися до лікаря або безпосередньо в аптеки за ліками від застуди.