З настанням холодів жінки замислюються про покупку теплих колготок для зими. Виробники пропонують безліч моделей на будь-який смак і гаманець. Ось кілька рекомендацій з вибору теплих колготок.

Вибирайте вироби не надто рекламованих брендів - вони ще не встигли привернути увагу шахраїв, і ви убезпечите себе від покупки низькоякісної підробки.

Понюхайте колготки перед покупкою . Справжні фірмові вироби виділяють приємний парфумерний аромат, передбачений технологією виготовлення. Підроблені колготки або не пахнуть зовсім, або мають неприємний "хімічний" запах.

Фірмові колготки мають плоскі, добре приховані шви, які не будуть помітні під облягає одягом.

Якісні колготки мають добре оброблену ластку з додаванням бавовни, яка дозволяє їм ідеально "сісти" по фігурі і не доставляє господарці незручностей при носінні.

Пояс колготок повинен бути шириною не менше 3 - 4 сантиметрів, еластичним і не надто тугим, щоб не перешкоджати кровообігу.

Колготки з ущільненим носком і п'ятою більш стійкі до стирання.

Зимові колготки повинні бути теплими, тому вибирайте вироби з вмістом бавовни і шерсті не менше 55% і щільністю не менше 50 Den.


Колготки з додаванням мікрофібри - надтонкого синтетичного волокна - будуть міцнішими, матовими і м'якими на дотик, а особлива двошарова система переплетення ниток дозволить вашим ніжкам завжди залишатися в теплі.

Купуйте зимові колготки на один розмір більше того, який ви зазвичай носите - не надто щільне прилягання матеріалу до шкіри зменшить ризик переохолодження.