Якщо у вас зовсім маленька квартира, постає питання, як розмістити все необхідне так, щоб залишався вільний простір. Виявляється, це зовсім не важко, якщо проявити фантазію і навчитися ховати речі в несподіваних місцях.

Під ліжком відмінно помістяться не тільки ящики для постільної білизни, а й для одягу, книг, журналів та інших потрібних речей, яким зовсім не обов'язково бути на виду. Накиньте на ліжко стильне покривало, і ящики не привернуть уваги, а їх вміст завжди буде під рукою.

У вбудованому шафі можна заховати і пральну, і посудомийну машину. Так ви заощадите простір, і не постраждає загальний стиль оформлення кімнати.

За красивими шторами можна приховати безліч речей, яким не обов'язково бути на виду - від громіздкого стелажа з книгами до кондиціонера, який псує загальну картину інтер'єру.


Штори не заважають циркуляції повітря, не перешкоджають роботі кондиціонера та управління ім.

Батарею опалення можна приховати за перфорованим ящиком, оформленим як затишне сидіння з саморобним покривалом і декоративними подушками. Виходить і тепло, і красиво, і зручно.

Полиці і ящики для газет і журналів можна закамуфлювати під журнальний столик збоку дивана. Покладіть на нього гарну серветку, оригінальну вазочку, рамку з фотографією або декоративний свічник.