Готелі класу Superior Deluxe - дорогі і розкішні палаци (palace) з шикарними інтер'єрами і ексклюзивної обстановкою. Вони знаходяться в престижних районах і гарантують вищий стандарт обслуговування клієнтів.

Готелі класу Superior Deluxe вважаються кращими, в них зупиняються королівські особи та найбагатші люди світу.

Готелі класу Deluxe дуже схожі на Superior Deluxe, але менш розкішні і з більш доступними цінами. Навіть дуже вимогливі до сервісу клієнти готелю класу Deluxe напевно залишаться задоволені обслуговуванням.

Готелі класу Moderate Deluxe відрізняються від Superior Deluxe менш шикарним зовнішнім оздобленням.

Готелі класу Superior First Class відносяться до категорії вище середньої. Це може бути як спеціально спроектована сучасний готель першого класу, так і відмінно відреставрований старовинний готель. Номери та громадські приміщення обставлені зі смаком і дуже комфортабельні.

Готелі класу First Class комфортабельні, зі стандартними громадськими приміщеннями, номерами та розвагами. У будівлі може бути цілий рівень або крило з номерами класу люкс. Найчастіше, готелі класу First Class вибирають клієнти з середніми запитами, а також для кращих групових турів.

Готелі класу Limited-Service First Class пропонують менше додаткових зручностей і послуг, ніж готелі класу First Class (сніданки проходять в невеликому ресторані при готелі, вечірні коктейлі - в холі, обіди та вечері зазвичай не передбачені).

Готелі класу Moderate First Class пропонують комфортабельні номери та громадські приміщення, які підходять для економних клієнтів.


У готелях класу Moderate First Class можуть бути відсутні деякі зручності, наприклад, ресторан при готелі.

Готелі класу Superior Tourist Class пропонують дуже хороший пансіон, скромну акуратну обстановку з усіма необхідними зручностями. Деякі з них можуть відповідати класу First Class. Громадські приміщення дуже маленькі або взагалі відсутні. Готелі класу Superior Tourist Class підходять для самостійно подорожуючих туристів, і в них зазвичай багато клієнтів.

Готелі класу Tourist Class - це готелі пансіоном типу з усіма необхідними зручностями в номерах. Підходять для клієнтів зі скромними вимогами до комфорту і сервісу.

Готелі класу Moderate Tourist Class - це недорогий пансіон з мінімальними необхідними зручностями (туалет, душ, умивальник) в номері.