Пуховик - найпопулярніша зимовий одяг. Звичайно, тепло, легко, довговічне і недорого. Але щоб пуховик служив довго і виглядав, як новий, за ним потрібно правильно доглядати.

При пранні пух часто збивається в грудочки, а у пральної машини збивається програма. Щоб цього не сталося, дотримуйтесь нескладні правила прання пуховика.

Перед пранням виверніть пуховик навиворіт, застебніть всі блискавки і гудзики (під час прання пуховик вбирає багато води, і тканина може деформуватися).

Якщо ви перете пуховик в перший раз, прополощіть його два - три рази. По-перше, в процесі виробництва всередину потрапляє виробнича пил, який після одного полоскання може залишити на тканині розлучення. По-друге, пральний порошок добре очищає від поверхневих забруднень, але погано вимивається з пуху.

Стирайте пуховик в делікатному режимі при температурі не вище 30 ° С.

Покладіть в пральну машину разом з пуховиків тенісні м'ячики - в процесі прання вони зіб'ють пух і не дадуть йому збитися в грудки.

Вручну віджимати пуховик дуже важко, а програма пральної машини може не витримати такого навантаження.


Щоб вийти з положення, поставте режим віджиму на малих обертах і використовуйте ті ж тенісні м'ячики.

Сушити пуховик можна і в машині, і біля джерела тепла. Головне періодично добре струшуйте пуховик в різних напрямках, як ніби збиваєте подушку. Це дозволить рівномірно розподілити пух.

Стирайте пуховик якомога рідше, так як часте прання погано впливає на захисні властивості пуховика, і він може почати промокати.