Руки - це візитна картка жінки, по них можна легко визначити вік, соціальний стан і рід занять. Доглянуті, пещені руки з ідеальним манікюром - ось прикмета справжньої леді.

Подивіться на свої руки і нігті. Чи задоволені ви їх станом або хочете щось змінити? Давайте спробуємо зробити руки такими, якими ви завжди мріяли їх бачити.

Почнемо з нігтів. Уявіть, що ваші власні нігті - це "полотно", на якому можна намалювати практично будь-яку картину? І це зовсім не складно. Головне захотіти.

Здійснити задумане нам допоможе нейл-арт (nail art) - мистецтво розпису та прикраси нігтів:

Двоколірний дизайн. З назви зрозуміло, що ніготь покривають лаком двох кольорів в різних поєднаннях.

Найвідоміший приклад двоколірного дизайну - французький манікюр. Він завжди виглядає елегантно і підходить для будь-якого випадку - від романтичного побачення до офіційного прийому.

Суть французького манікюру полягає в наступному:

На весь ніготь наносять базове покриття. Це може бути і спеціальний склад для зміцнення тонких або шару нігтів.

На кінчик нігтя наносять білий лак - це так звана "лінія посмішки ". Для того щоб вона вийшла рівною, краще використовувати спеціальний трафарет.

На всю поверхню нігтя наносять спочатку лак для французького манікюру, а потім верхнє покриття, яке захищає нігті від вигорання, а лак від сколювання і пожовтіння.

На всю поверхню нігтя наносять засіб для миттєвого висушування лаку, щоб закріпити отриманий результат і надати манікюру сяйво і бездоганний вигляд.

Важливо, щоб довжина і форма нігтів на всіх пальцях були однаковими.

"Високий" нейл-арт. Ця техніка прикраси нігтів - справжнє мистецтво, яке вимагає художнього смаку, навичок і тренування.

Для "високого" нейл-арту використовують фарби на водній або лакової основі та спеціальні тонкі пензлики, стрази, кольорову фольгу, золоту і срібну пил.

Фото на нігтях. Один з напрямків нейл-арту. За допомогою цього методу можна перенести на нігті будь-яку фотографію або картинку (фото коханого, наприклад). Головна умова - розмір малюнка повинен відповідати розміру нігтя.

Дизайн з використанням прикрас. Прикраси можуть стати як основою малюнка на нігтях, так і одним з елементів композиції.

Види прикрас для нігтів:

клеяться прикраси (плоскі металеві малюнки, самоклеючі металеві смужки).


Їх накладають на НЕ висохлий лак, після висихання лаку ніготь покривають прозорим закріплювачем.

Стрази (перлини, різнокольорові каміння, золоті та срібні горошини) надають манікюру вишуканість. Потрібно акуратність при закріпленні.

Різнокольорові пір'ячко - недовговічне, але, безперечно, екстравагантне прикраса, здатне вразити оточуючих на один вечір. З таким манікюром ви точно опинитеся в центрі уваги. Перо, яке при закріпленні повинно залишитися за межами нігтя, можна посипати спеціальним блиском.

Пірсинг ( проколювання вільної частини нігтя і затягання прикраси). Процедура безболісна (на відміну від пірсингу тіла), цілком може бути проведена в домашніх умовах, а результат справляє враження (для чого, власне, все й робиться).

Найкраще піддавати пірсингу штучні нігті, так як натуральні можна легко пошкодити.

Увага: тонким і шару нігтям пірсинг протипоказаний.

Зазвичай пірсингом прикрашають нігті на мізинці або безіменному пальці лівої руки.

Перед пірсингом дочекайтеся повного висихання лаку.

Процедура пірсингу нігтів полягає в наступному:

Перед тим, як проколоти натуральні нігті зміцните їх спеціальним складом на основі акрилу або гелю.

Спеціальної призначеної для пірсингу нігтів дрилем просвердлите отвір в нігтьової пластини. Ніготь при цьому повинен упиратися в пружну підставку, а дриль - розташовуватися перпендикулярно поверхні нігтя (краще всього проробляти отвір ближче до краю нігтя - вам буде зручніше закріплювати прикраса).

За допомогою пінцета всуньте прикраса в отвір, злегка стисніть його кінчики і закріпіть.

Замінити або зняти прикраса ви зможете після того, як кінець нігтя досить відросте.

Увага: будьте обережні, щоб прикраса не чіплялося за предмети - так можна зламати ніготь.

Дизайн нігтів в поєднанні з татуюваннями на руках - одне з модних напрямів манікюру. Татуювання наноситься на палець трохи нижче нігтя і повторює його малюнок в дзеркальному відображенні.

Татуювання можуть бути зроблені спеціальними фарбами, хною або з використанням спеціальних наборів для нанесення татуювання.

У мистецтві дизайну нігтів постійно відбуваються зміни, з'являються нові технології та напрямки. Слідкуйте за ними, якщо хочете йти в ногу з часом і завжди мати модний манікюр.