Одні жінки користуються тональним кремом щодня, інші - тільки в урочистих випадках, треті взагалі не використовують цей косметичний засіб. Якщо ви хоча б іноді використовуєте тональний крем, вам буде цікаво дізнатися секрети його вибору і нанесення.

Щоб вибрати підходящий для вас відтінок тонального крему, нанесіть його на підборіддя і шию - їх відтінок найбільше відповідає тону шкіри обличчя. Багато хто звик наносити тональний крем на зап'ясті. Це не зовсім вірно, так як через велику кількість вен шкіра зап'ястя має синюватий відтінок і не відповідає тону шкіри на обличчі.

Вибираючи тональний засіб, віддайте перевагу нейтрализующим квітам, а не відтінкам тон в тон . Наприклад, якщо ваша шкіра має рожевий відтінок, вибирайте бежеве тональний засіб, якщо золотистий і сіруватий - рожеве.

Багато жінок наносять тональний крем за допомогою спонжа, але професійні візажисти впевнені, що пальці рук набагато краще впораються з цим завданням. По-перше, пальцями легко нанести тональний засіб навіть там, де спонжем діяти незручно. По-друге, пальці краще відчувають рельєф шкіри, по-третє, зігріте пальцями тональний засіб лягає рівніше. Крім того, ви скоротите витрати тонального засобу приблизно на 30% - саме стільки залишається на спонж.

Видавіть невелику кількість тонального засобу на тильну сторону долоні, маленькими краплями нанесіть на лоб, вилиці, ніс, щоки і підборіддя.


Розподіліть засіб, рухаючись подушечками пальців по масажних лініях від центру до периферії. Зверніть особливу увагу на перехід тону на шиї і біля основи волосся.

Для того щоб виключити різкий перехід тони наносите тональний засіб на мочки вух.

Не варто використовувати тональний крем для маскування темних кіл і мішків під очима - воно підкреслить мімічні зморшки і може викликати подразнення ніжної шкіри навколо очей. Для цих цілей існує спеціальний засіб - консилер жовтого або оранжевого відтінку.

Для того щоб приховати зморшки і виглядати молодше використовуйте рідкі тональні креми з підтягуючим ефектом легкого рожевого відтінку - вони відмінно вбираються і освіжають колір обличчя. Щоб рідке засіб не лягло плямами, наносите його швидко і невеликими порціями.

Якщо користуватися тональним кремом постійно, ознаки старіння шкіри з'являться набагато пізніше - крем і пудра захищають шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища - ультрафіолетове випромінювання, забруднене повітря .

Тональний крем не здатний задовольнити всі потреби шкіри зволоження і живлення. Не забувайте використовувати денний крем перед нанесенням тону і нічний крем після видалення макіяжу.

Не змішуйте тональні креми різних марок - вони можуть містити не поєднувані один з одним компоненти.