Кожна жінка знає, як складно взимку зберегти акуратну і елегантну зачіску. Негативний вплив на стан волосся і зовнішній вигляд зачіски роблять і різкі перепади температур, і головні убори, і велика кількість засобів для укладання волосся.

Пропонуємо варіанти зачісок для зими, які не вимагають особливого догляду і відмінно виглядають.

Завзята і грайлива зачіска для любительок коротких стрижок

Щоб зробити цю зачіску, підніміть волосся на потилиці, направивши пальцями пасма вгору, одночасно розділяючи їх на окремі пір'їнки. Приберіть чубок з чола і покладіть її наверх і набік. Волосся зі скронь направте до особи, укладаючи їх кінчики всередину.

Розітріть в долонях невелику кількість гелю для укладання волосся і рівномірно нанесіть його на чисте сухе волосся від коренів до кінчиків. Зафіксуйте зачіску невеликою кількістю лаку (достатньо одного натискання).

Рада. Щоб гель став менш липким, змішайте його з кондиціонером для волосся, що не вимагає змивання, у співвідношенні 1: 1. Кремообразная текстура кондиціонера зробить гель більш легким, а це є важливою умовою для зимових засобів для укладання.

Коли ви зніміть шапку, підніміть все волосся від коренів пальцями рухом знизу вгору. Гель відновить свої властивості, якщо пальці змочити водою. Так можна отримати мокрий ефект волосся і швидко створити гарну зачіску з мінімальними витратами енергії.

Жіночна зачіска для волосся довжиною до плечей або трохи нижче

Розчешіть чисте сухе волосся, починаючи з кінчиків, і нанесіть піну слабкої або середньої фіксації розміром з тенісний м'ячик.

Для створення м'яких хвиль накрутіть волосся на бігуді великого діаметру і висушіть їх за допомогою фена.

Надайте зачісці потрібну форму: хвилі укладіть завитками всередину, інші волосся - у творчому безладі.


Кінчики змоделюймо за допомогою невеликої кількості крему для волосся.

Рада. Якщо ви не любите хвилясте волосся, просто укладіть волосся за допомогою круглої щітки для волосся і фена, піднімаючи їх біля коріння і задаючи потрібний напрямок кінчиків.

Знявши шапку, злегка збийте волосся руками, піднімаючи біля коренів, і розберіть локони, надаючи потрібний напрямок.

Проста і гарна зачіска для романтичних довговолосих дам

Процес укладання (варіант 1):

На вимиті і висушені волосся нанесіть рідину для укладання (вона зробить волосся слухняним і еластичними, волосся буде легко розчісуватися, а зачіска збереже форму).

Розчешіть волосся і розділіть їх на прямий проділ, заплетене дві коси і закріпіть їх шпильками.

Процес укладання (варіант 2):

Розчешіть волосся, нанесіть засіб з антистатичним дією, щоб волосся лежали гладко і не розпушились після зняття головного убору . Зауважте низько на потилиці хвіст. Така проста зачіска - найкращий варіант укладання під шапку.

Рада. Щоб гумка, якою ви стягнули хвіст, не сповзала, нанесіть на неї трохи лаку для волосся.

Знявши шапку, проведіть по волоссю змоченими водою руками, і зачіска знову буде виглядати бездоганно.