Вам знайома ситуація: зробили гарну зачіску, наділи шапку і .. знявши її, виявили на голові замість укладання щось безформне.

А всього-то потрібно правильно вибрати для зими правильну зачіску і засоби для укладання. І пам'ятайте, чим простіше укладка, тим легше її зберегти.

Модниці думають, що чим більше коштів для укладання (лаку, пінки, гелю) нанесено на волосся, тим довше буде триматися обсяг і форма зачіски.

На жаль, це не так, ефект вийде протилежний - після того, як ви зніміть шапку, зачіска виявиться приплюснутою, і збереже цю форму до наступного миття голови. Вся справа в тому, що шапки зазвичай щільно прилягають до голови і зберегти при цьому пишну зачіску дуже складно.

Щоб вирішити цю проблему, деякі жінки ходять всю зиму без головного убору. На це зважитися далеко не кожна жінка, і не тільки через острах застудитися. Через звуження від холоду кровоносних судин порушується кровопостачання волосяних цибулин, вони не отримують поживні речовини. В результаті волосся слабшають і випадають.

Найкраще для вирішення проблем з укладанням волосся зробити "правильну" стрижку, яка не вимагає складної і тривалої укладання і добре виглядає в природному вигляді і правильно доглядати за волоссям взимку.

Який з цих варіантів виберіть ви? Якщо другий, пропонуємо варіанти зачісок для зими, які не вимагають особливого догляду і відмінно виглядають.

До речі, ви знаєте, при якій температурі потрібно надягати головний убір?

  • при температурі до -5 ° С можна без шкоди для здоров'я обійтися без головного убору.
  • при температурі від -5 ° С до -10 ° С надіньте хустку, капелюх, кепку, берет, капюшон пальто.
  • при температурі від -10 ° С до -15 ° С можна надіти утеплену бейсболку, вовняну в'язану шапку або капюшон куртки на синтепоні.
  • при температурі від -15 ° С до -20 ° С надіньте теплу вовняну кепка з вухами, вовняну хустку, капюшон шуби або дублянки.
  • при температурі від -20 ° С і нижче вам не обійтися без хутряного головного убору.

Поради по укладанню волосся в зимовий період.

Намагайтеся вимити голову за 2 години до виходу з дому. Волосся повинні повністю висохнути, влягтися в зачісці, інакше шапка притисне вологі пасма, а засоби для укладання зафіксують прим'яту зачіску.

Намагайтеся якомога частіше сушити волосся природно, використання фена кожен день дуже шкідливо для волосся.

Використовуйте спеціальні засоби по догляду за волоссям, на етикетках яких є напис "для зимового догляду".


Вони допомагають вирішити основні проблеми волосся, що виникають в холодну пору року: нейтралізують статичну електрику, за рахунок своєї еластичності допомагають зберегти обсяг і форму зачіски під шапкою, насичують волосся вологою.

Взимку використовуйте мінімум укладань, так як в великій кількості вони склеюють волосся під шапкою і зводять нанівець ефект свіжовимите волосся.

Вибирайте засоби з догляду за волоссям (в тому числі і для укладання), які не містять спирт (взимку волосся і без того достатньо пересушені) .

Всі засоби для укладання наносите на сухе волосся, так вони краще "запам'ятовують" форму, яку їм надають.

Використовуйте кондиціонери та бальзами - ополіскувачі (вони нейтралізують статичну електрику), гелі і креми легкої текстури, легкі спреї для волосся, піну для укладки слабкої та середньої фіксації, лаки легкої та середньої фіксації.

Вибирайте стрижки з внутрішнім об'ємом, стрижки з полегшеними кінцями.

Купуйте головні убори з натуральних матеріалів або з натуральної підкладкою.

Для збереження укладання в зимовий період не використовуйте:

  • Лаки сильною і надсильної фіксації, засоби для укладання, що містять силікон (вони склеюють волосся).
  • Віск (створює під шапкою ефект теплиці).
  • Начісування (його складно зберегти під шапкою). Якщо обсяг все ж таки необхідний, зробіть начісування, знявши головний убір.
  • Головні убори з синтетичних матеріалів (голова неминуче почне потіти, а волога і укладання несумісні).
  • Занадто тісні головні убори (легко зімнуть будь-яку зачіску).

Як зберегти і швидко відновити зачіску, знявши шапку

Щоб зберегти обсяг довгою чубчика, підніміть її біля коріння і зачешіте тому, після чого надягайте шапку. Коли ви її зніміть, чубчик прийме звичайне положення і збереже обсяг.

Пишні і м'які хвилі на довгому волоссі ви отримаєте, якщо зберете їх на потилиці в "рогалик", а в приміщенні розпустіть і струсоне волоссям, щоб додати об'єм.

Щоб швидко створити зачіску для короткого волосся, знявши шапку, нанесіть на кінчики пальців легкий засіб для стайлінгу і збийте волосся біля коріння.