Ваш молодий чоловік готовий познайомити вас з батьками? Цей крок говорить про те, що його наміри щодо вас серйозні. І лише від вас залежить, справите ви гарне враження на батьків коханого або ваші відносини з ними не складуться на самому початку.

Ведіть себе скромно і ввічливо, привітайте батьків нареченого з шанобливою посмішкою. Коли вас запросять, сядьте на вказане місце або на стілець. Уникайте м'яких диванів і крісел - сидіти, відкинувшись на спинку не дуже красиво. Набагато пристойніше, якщо ви будете сидіти прямо і скромно - на стільці.

Поводьтеся природно, не здійснюйте зайвих рухів, які можуть видати збентеження або хвилювання. Чи не розглядайте пильно обстановку, не чіпайте речі без дозволу.

На початку розмови зі старшими тільки відповідайте на питання, ближче до середини бесіди розкажіть трохи про себе.

Якщо вас запросять за стіл, їжте все, що запропонують, що не вередуйте. Виняток можуть становити лише продукти, на які у вас алергія. У такому випадку обов'язково вибачитеся і поясніть причину, по якій ви не можете спробувати якусь страву.

Чи не засиджуйтеся в гостях довго.


Пари годин цілком достатньо для першого спілкування з майбутніми родичами. Після знайомства погуляйте з нареченим або сходіть в кіно - відвідати його кімнату ви зможете при більш зручному випадку.

Якщо ваші стосунки наближаються до весілля, настає момент, який називається заручинами. Наречений вже зробив вам пропозицію і збирається просити вашої руки у батьків.

Це - серйозний момент. Обов'язково заздалегідь попередьте їх про майбутню подію - такий відповідальний крок не повинен стати для них сюрпризом.

Якщо ваші батьки вже добре знають майбутнього зятя, він може заявити про свій намір одружитися в невимушеній обстановці. Але в будь-якому випадку у ваших батьків має бути час на те, щоб висловити свої сумніви, якщо вони є.

Якщо заперечень немає, і пропозиція молодої людини приймається, потрібно відвідати батьків нареченого. Їх також потрібно попередити заздалегідь, щоб таке рішення вашого обранця не стала для них сюрпризом.

Якщо і тут ви не зустріли заперечень, можна починати підготовку до весілля.