Багато людей люблять ходити в лазню. У лазню ходять не тільки помитися, а й відновити здоров'я, зняти стрес і поспілкуватися з друзями в невимушеній обстановці.

Якщо вас запросили на день народження до знайомого або родича, який любить ходити в лазню, ви можете подарувати йому один з функціональних подарунків, які напевно стануть в нагоді цінителеві легкої пари.

Банні набори можна придбати готовими або зібрати самостійно, якщо ви знаєте про переваги іменинника. Зазвичай в набір входять спеціальна повстяна шапка з прикольною написом, масажні рукавиці та щітки.

Набір банних рушників ніжною забарвлення з бавовни ніколи не буде зайвим і порадує кожного любителя лазні.

Косметика для лазні випускається у великому асортименті - скраби на меду, що підвищують імунітет і виводять з організму шлаки, антицелюлітні масла, гелі для розкриття пір, маски з глини, соляні скраби та багато іншого.

Набір ефірних масел. З давніх часів на Русі було прийнято підливати на гарячі камені настої і відвари з лікарських трав.


Цей звичай живий досі, і знавці лазні використовують ті чи інші ароматичні комбінації в залежності від того, якого ефекту потрібно добитися. Найпопулярніші масла - ялицеве, евкаліптова, апельсинове, ялівцеві. По можливості, уточніть у іменинника, які масла він воліє використовувати в бані.

Набір трав'яних чаїв - відмінний подарунок для цінителя лазні. Трав'яні чаї швидко відновлюють водний баланс організму після парилки, втамовують спрагу, вони містять багато оздоровлюючих організм вітамінів і мікроелементів.

Віники - теж відмінний подарунок. Якщо ви хочете вразити уяви любителя лазні зі стажем, подаруйте йому масажний бамбуковий віник, який, на думку китайців, заряджає людей позитивною енергією.

Аксесуари для інтер'єру лазні та сауни. Якщо іменинник - власник власної лазні, подаруйте йому оригінальну різьблену вішалку для передбанника, спеціальне полив'яні пристрій, мідні та дерев'яні коновки, чайний сервіз або інший відповідний предмет інтер'єру.