Моя мама плюшки завжди називала "Люби мене!" Я зрозуміла, чому вона їх так називала, коли кілька років тому пригостила пляшками головного редактора.

Прямо на моїх очах дорослий солідний дядько раптом перетворився на забувши про всю свою солідність хлопчиська, абсолютно щиро твердо: "Як же це смачно! "

Це, дійсно, смачно. І можете бути впевнені: плюшки вийдуть у вас смачними, навіть якщо ви взагалі не дружите з дріжджовим тестом, навіть якщо ви ніколи нічого не пекли, навіть якщо ви взагалі не вмієте готувати. Ці плюшки вийдуть у вас в будь-якому випадку.

Отже, нам знадобиться

  • 1 пакетик швидких дріжджів,
  • 1 яйце,
  • 1 стакан і ще
  • 2 столові ложки цукру,
  • 1 склянка молока,
  • 200-грамова пачка вершкового масла,
  • борошно (стільки, щоб довести тісто до потрібної консистенції.

Почнемо з приготування крему. В окрему миску кладемо

  • 100 грам масла,
  • стакан цукру і старанно розминаємо.

Найпростіше скористатися виделкою.

Тепер - тісто. Втрохи підігрітому (до температури тіла) молоці розчиняємо дві столові ложки цукру і розводимо дріжджі (просто розмішуємо, щоб не було грудочок).

Додаємо яйце, 100 грам масла (його можна потримати при кімнатній температурі, щоб розм'якло, але я не завжди так роблю) і, потроху підсипаючи борошно, замішуємо тісто (спочатку ложкою, потім руками), поки тісто не перестане липнути.

Тепер розгортаємо все тісто у відносно прямокутний пласт розміром з класичний деко.

І рівномірно розмазує по ньому зверху весь крем (ось з цим завданням блискуче справляються діти!), тільки без фанатизму, щоб тісто ніде не продірявити.

При бажанні можна посипати змащений кремом пласт корицею.

Акуратно згортаємо пласт в рулет і розрізаємо цей рулет на 16 частин.


Я ріжу спочатку навпіл, потім кожну половину ще раз навпіл і так далі.

Щоб у процесі випічки масло з цукром не витекло на лист, кожен відрізаний шматочок рулету (тепер це вже, напевно, можна назвати плюшки) акуратно защепляем з одного боку (з який - вибирайте самі).

І цією защепленной стороною кладемо майбутню плюшки на лист (лист можна змастити маслом, але я користуюся папером для випічки).

16 булочок (чотири по чотири) рівномірно розміщуємо на аркуші і ставимо його в тепле місце.

Я просто ставлю деко з пляшками на виключену плиту при включеній духовці.

За рецептом плюшки повинні підходити годину. Але ви можете коректувати час, якщо вони у вас стануть пухнаті раніше.

Підійшли плюшки ставимо в духовку і випікаємо до готовності (приблизно 20 хвилин).

Іноді не щастить з дріжджами (таке буває, особливо якщо купуєш їх у якомусь лівому магазинчику), і плюшки, поки підходять, розлазиться.

Не переживайте, вони все одно спечуть і все одно будуть смачними, тільки хіба що стіл ними не прикрасить. Іноді, якщо погано заліпити тісто на "денці" плюшки, цукор з маслом може витекти на лист і підгоріти.

У такому випадку, я акуратно зрізаю горілу корочку або соскребают її на тертці. Але такий випадок за всю мою багаторічну практику випікання булочок мав місце всього один раз.

Частіше, якщо в процесі випічки невелику кількість крему випливає на деко, у плюшки виходить внизу карамельна скоринка. Обалденно смачно!