Напевно, більшість жінок у своєму житті зустрічаються з таким моментом, коли потрібно швидко розлучитися із зайвими сантиметрами в області живота .. Однак , найчастіше це стає непосильним завданням.

Хочеться зауважити, що методика, яка може швидко - протягом двох тижнів - прибрати зайвий животик, надавши стрункості зовнішнім виглядом і помітно поліпшити самопочуття.

Про це і піде мова в даному матеріалі ...

По-перше, візьміть за істину те, що розлучитися з животом значить позбутися від шлаків.

Практично будь-який спосіб позбавлення від зайвих кілограмів увазі одним з перших кроків - очищення організму від шлаків. Хочеш позбутися зайвих кілограмів - очищуй кишечник. Адже саме в кишечнику з часом все більше і більше накопичуються різні шлаки, які все більше викидають в організм всяку погань. І в якості захисту від цього всього організм накопичує жировий прошарок, збираючи в ній токсини і тим самим заважаючи їх проникненню в кров. Так що ваш живіт є захистом організму від отрут, які без неї просто проникали б в організм, травя його всім цим сміттям, заважаючи нормально працювати ...

Таким чином, перш ніж намагатися боротися з жиром за допомогою всіляких дієт і голоду, організм в першу чергу потрібно очистити. Як це зробити? Кращий спосіб - клізма. Тільки не поспішайте записуватися в новомодні салони на сорокалітровий промивання - в них не все так очевидно - в основному вони лише вимивають мікрофлору, після чого буде потрібно досить тривалий її відновлення. Вам потрібна звичайна клізма - вона допоможе привести вашу очисну систему в норму, після чого організму буде легше справлятися самому.

Отже, щоб потроху розлучатися з животом, потрібно забути про гидливість і неприємні відчуття від клізми. З її допомогою можна очистити кишечник, виводячи значну частину шлаків, вже навіть самої цією процедурою зменшуючи обсяг живота.


Після цього жирова захист статнет практично непотрібною, в результаті чого вона також почне зменшуватися.

Склад очисної клізми: півтора-два літри води і чайна ложка солі. Таким чином можна за два тижні втратити у вазі до семи кілограмів, а в обсязі живота - до десятка сантиметрів. Погодьтеся - відмінний результат для двотижневого курсу!

Крім того, для очищення кишечника можна застосовувати настій тертих насіння льону на соняшниковій олії ...

Однак, відразу після такого курсу кидатися в усі тяжкі не варто - необхідно закріпити отримані результати, для чого потрібен другий крок - обов'язкове очищення печінки і витравлеваніе паразитів. Докладніше про це можна почитати в книзі А.В. Фалєєва "Худеем за дві секунди" (її дуже просто знайти в інтернеті).

По-третє, хочеться сказати, що простого схуднення недостатньо. Щоб живіт виглядав не просто зменшеним, а підтягнутим і пружним, обов'язкові фізкультурні вправи. З їх допомогою можна привести м'язи в тонус, поліпшити стан шкіри живота.

Є два основні вправи, які допоможуть досягти максимально позитивного результату. Вони вам прекрасно відомі: вправи на прес і обертання обруча. Необов'язково перенапружуватися так, як роблять це чоловіки, - прості згинання-розгинання і підняття ніг під не найбільшим кутом допоможуть зміцненню преса. А обертання обруча сприяє нормалізації кровообігу, обміну речовин і розігріву м'язів талії ...

Ну і останнім кроком до постійної красі животика буде перегляд свого харчування - його не потрібно обмежувати, а необхідно диференціювати. Виключіть жирні й калорійні продукти. Необхідно пити якомога більше, незалежно від того, як добре працює ваша система. Водний обмін обов'язково повинен бути активним. Якщо від природи у вас з цим не все добре, то приймайте сечогінні настоянки на травах.

А нам залишається тільки побажати удачі у вашій боротьбі за красивий животик!