Ця страва з мого дитинства. Можливо, тому воно здається мені неймовірно смачним. А ще я його дуже люблю за те, що на приготування йдуть лічені хвилини.

На дві порції нам знадобиться шматочок вершкового масла, чайна ложка борошна, півсклянки сметани і півбанки консервованого горошку. Сіль за смаком.
Ставимо сковороду на повільний вогонь і відразу кладемо в неї трохи вершкового масла: від стандартного шматка відрізаємо шматочок шириною міліметрів п'ять (на фото шматочок у мене тягне грамів на 200, але прошу вибачити: однією рукою доводилося заважати, другий фотографувати).


Масло відразу почне танути, тому відразу сипем в нього чайну ложечку борошна і розмішуємо до отримання однорідної маси.

Цю масу не перестаючи помішувати і буквально секунд через 10 додаємо до неї сметану.

Швиденько розмішуємо. Якщо борошно раптом піде грудками, нічого страшного.

Секунд через 10 додаємо в сметану горошок (краще, якщо разом з тією рідиною, в якій він у банку плаває).

Знову все розмішуємо (грудки з борошна, якщо вони у вас утворилися, на цій стадії пропадуть), доводимо до кипіння (на це зазвичай іде хвилини дві) і вимикаємо газ.


Тепер залишилося тільки посолити і можна їсти.


Неймовірно смачно, особливо якщо масла покласти побільше і сметану взяти жирну.

Я, однак, оскільки намагаюся-таки дотримуватися фігуру і печінку моя здоров'ям не відрізняється, масла кладу в обріз, а сметану беру саму низькокалорійну, а іноді і зовсім заміняю її нежирним несолодким йогуртом.
Останнє зауваження: до початку готування всі продукти поставте поруч з плитою та в повній бойовій готовності.

Банки, пачки і стаканчики повинні бути відкриті: у вас просто не буде часу їх відкривати в процесі приготування сметани в горошок.