Головне правило при виборі дров для приготування шашлику - вони обов'язково повинні бути з дерев листяних порід. Ніколи не використовуйте хвойні, смолисті поліна, а також тополя.

Дрова повинні мати щільну структуру, тому ніколи не використовуйте гнилі і трухляві поліна.

Самий бездоганний смак м'ясо набуває, якщо його приготувати на виноградній лозі. Березові дрова теж додадуть м'ясу незрівнянний аромат. Для приготування шашлику підійдуть також липа і дуб з благородним димком.

Вибір дров для приготування шашлику залежить від виду м'яса:

  • для шашлику з птиці і дичини - дрова з фруктових дерев;
  • для баранини і свинини - дрова з вишні, липи, берези;
  • для телятини - дрова з фруктових дерев, липи, берези;
  • для субпродуктів - дрова з липи і фруктових дерев.

Любителі шашликів заготовляють дрова з фруктових дерев заздалегідь. Для цього зазвичай беруть яблуню, грушу, сливу, вишню, черешню, абрикос, персик.


Садові дерева спилюють пізньої осені, після збору врожаю, лісові - в кінці весни, початку літа. З лісових дерев найкраще відразу зняти кору, так як вона швидко згорає і утворює золу, яка покриває вугілля, зменшує жар і уповільнює приготування страв.

Для зручності наколи поліна довжиною 20 - 30 сантиметрів і складіть в дровітні в сухому сараї або під навісом.

Останнім часом багато хто використовує для приготування шашлику готовий, найчастіше березовий, деревне вугілля, яке продається в магазинах. Це відмінний варіант, досить розпалити гриль або мангал, насипати трохи вугілля і можна готувати.

Не користуйтесь для розпалювання дров або вугілля спеціальні рідини, які продаються в магазинах. Воно складається з суміші рідких парафінів, утворюють при згоранні гексамін, який підвищує ризик виникнення запальних і онкологічних захворювань легенів. Найкраще для розпалювання використовувати бересту. Вона горить жарко і абсолютно безпечна для здоров'я.