Ви звертали увагу, що під час телефонної розмови, ранкової планерки або наради ви несвідомо малюєте окружності, візерунки або смішні пики?

Справа в тому, що ми не можемо довго приховувати наші емоції, бажання і почуття, вони все одно вийдуть назовні, в нашому випадку - на папір. І за цими начерками психологи можуть розповісти багато про вашої особистості, настрої, характері і навіть самопочутті.

Хрести. Вам ніяково через події з вашого минулого. Але в цьому немає вашої провини, немає чого себе докоряти.

Жівотние.Собакі, кішки, леопарди і навіть павуки і скорпіони на папері говорять про нереалізований материнський (батьківський) інстинкті. Якщо ви хочете оточити когось увагою і турботою, а власні діти з'являться не скоро, заведіть домашнього вихованця.

Сітки. Цей малюнок означає, що ви - акуратний і педантичний людина, постійно намагаєтеся розкласти всі події по поличках і скласти план дій на найближчий час. Що ж, така передбачливість дуже похвальна.

Бджолині соти. Ви прагнете до гармонії, спокою і упорядкованого життя. Також цей малюнок може означати бажання створити сім'ю.

Переплетення сердець. Ви переповнені радістю, хочете обійняти і розцілувати весь світ. Не приховуйте свої почуття. Поділіться ними з оточуючими.

Зірки. Зірочки видають ваше марнославство і честолюбство. Добре, що ви прагнете зробити кар'єру, але пам'ятайте, що на шляху до зірок часто зустрічаються перешкоди.

Шахові поля. Все говорить про те, що ви потрапили в досить скрутне становище від достатку різноманітних пропозицій.


Здивуйте самі себе і зробіть рішучий хід.

Спіралі, кола, хвилясті лінії. Можливо, ви потрапили в двозначну ситуацію і намагаєтеся знайти вихід з неї. Прислухайтеся до свого серця, воно не обдурить.

Візерунки, як на стіні перед вашими очима. Такий візерунок може говорити про те, що у вас гарна спостережливість, вам набрид телефонна розмова чи монолог співрозмовника, або вам просто нудно.

В останньому випадку вам краще змінити звичну обстановку, розвіятися або зробити що-небудь екстраординарне ( наприклад, зістрибнути з парашутом, поплавати з аквалангом або поїхати в екзотичну країну).

Смішні пики. Говорять про грайливому настрої і про те, що ви не проти пофліртувати.

Очі, вуха, губи та інші частини людського тіла малюють ті, хто хоче домогтися ясності в якомусь складному питанні. Крім того, таким способом (якщо вимальовувати різко окреслені контури) можна заспокоїти хворі нерви.

Человечкі. Це зображення видає бажання поспілкуватися. Саме час відвідати друзів або родичів.

Квадрати, трикутники та інші геометричні фігури. У вас чіткі цілі й переконання. Вас складно обдурити і збити з обраного шляху. Зосередженість і вміння розслаблятися - чудові якості, але для повної гармонії додайте до них уміння розслаблятися.

Переплетення кіл. Швидше за все, ви хочете брати участь у чомусь новому і захоплюючому.

Квіти, сонце, гірлянди. У душі ви - романтик і найбільше мрієте про дружбу і ніжності. Постарайтеся більше перебувати серед людей.