Австралія - єдина держава на планеті, яке займає всю територію однойменного континенту. Його омивають два океани і два моря. Більшість населення Австралії - це емігранти, а корінні жителі країни вважаються самої найстарішої расою на Землі.

При появі європейців в Австралії почався розвиток держави. Колоністи стали розводити худобу, вирощувати пшеницю. Пізніше, коли в країні було знайдено золото, сюди хлинув потік емігрантів. У цей час стали будується міста, підприємства, стали розвиватися гірничодобувна галузь, сільське господарство.

Австралія входить до числа розвинених країн світу, займає одне з перших місць у багатьох сферах життя - освіті, охороні здоров'я, захисту громадянських прав і свобод. Столиця Австралії - Канберра.

Австралія - це рай для туристів. Хоча клімат країни сухий і спекотний, її називають зеленим континентом. Найбільша річка в країні в період посухи міліє, а її притоки пересихають. У прибережних водах Австралії знаходиться найкрасивіший і довгий в світі за довжиною кораловий риф, який є гордістю країни і охороняється державою.

Тваринний світ країни дуже цікавий і своєрідний, таких тварин, які тут живуть, ви не побачите більше ніде у світі.


Вони - візитна картка Австралії. Уряд витрачає багато грошей і сил на збереження фауни і флори. Тут можна відвідати заповідники і поспостерігати за особливим тваринним світом Австралії - кенгуру, качконіс і коалами.

На території країни розташовано багато парків, один найцікавіших з них - Улуру, де є моноліт , який змінює свій колір залежно від часу доби. Для місцевих жителів це місце є святинею.

Туристів приваблюють чисті, гірські озера незвичайної краси. Турбази та гірськолижні курорти переповнені охочими покататися на лижах і сноубордах. Любителі водних видів спорту можуть займатися серфінгом в прибережних хвилях. Екскурсії по містах, музичні фестивалі не дадуть вам нудьгувати.

В Австралії туристи знайдуть будь-який вид відпочинку, який їм до душі. Туристичний бізнес в країні розвивається з кожним роком, якісний сервіс приваблює мандрівників. Місцеве населення завжди радо і привітно ставиться до туристів.

Приїжджайте в єдину в світі країну кенгуру. Подорож по Австралії доставить вам ні з чим не порівнянне задоволення.