Понеділок - день важкий. Після вихідних важко налаштуватися на роботу. На понеділок припадає найбільше виробничих травм і загострення різних захворювань. А якщо ви задумали саме з понеділка почати нове життя, цей день може стати зовсім нестерпним.

Що ж бажати? Виявляється, можна пережити цей день з найменшими втратами для здоров'я і зробити його спокійним і приємним. І це зовсім не складно.

Не будуйте грандіозних планів на неділю. Хто зможе витримати генеральне прибирання, готування, прання і похід до родичів в один день? У такому напруженому графіку важко знайти час для відпочинку з книгою або перед телевізором. Тому не перевантажуйте вихідні дні справами, інакше початок тижня дійсно здасться дуже важким.

Не переїдайте у вихідні - отримаєте зайву вагу і в шлунку, і на душі. На ранок після ситної вечері ви будете почувати себе втомленою і винуватою через порушену дієти, що зовсім не додасть хорошого настрою.

Снідайте правильно кожен день, і особливо в понеділок. Тарілка вівсяної каші, яйця, сир, стакан свіжовичавленого соку забезпечать вас енергією на цілий день.

Заплануйте на вечір яке-небудь приємну подію - побачення, зустріч з подругою, заняття улюбленою справою. Тоді ви будете чекати понеділка з радістю.

Заздалегідь підготуйте все, що вам знадобиться вранці - погладьте одяг для себе, чоловіка і дітей, обід, який візьмете з собою на роботу.

Постарайтеся вийти з дому трохи раніше, ніж зазвичай - це допоможе вам уникнути ранкової поспіху, що створює стрес і псує настрій на весь день.

Не плануйте на понеділок занадто багато справ - ні на роботі, ні вдома.

Постарайтеся завершити всі невідкладні справи в п'ятницю - тоді ви будете спокійно відпочивати у вихідні, думки про незакінчену звіті не зіпсують вам відпочинок, і на роботу ви підете відпочили і в гарному настрої.

Внесіть різноманітність у звичний режим дня.


Наприклад, спробуйте доїхати на роботу іншим маршрутом, пройдіть кілька зупинок пішки або послухайте в дорозі улюблену музику (більшість мобільних телефонів мають таку функцію).

Кожен день (а не тільки в понеділок) намагайтеся виглядати бездоганно - надягніть ефектний костюм, підберіть аксесуари, зробіть гарну зачіску, стильний макіяж, доповніть образ ароматом улюблених парфумів. Будьте впевнені, що отримаєте масу компліментів, які піднімуть настрій і змусять поспішати на роботу.

Не піддавайтеся загальному поганому настрою, що панує на роботі. Зрештою, понеділок - ще один день вашого життя, і від вас залежить, яким він буде.

Задумайтесь, чому у вас не виходить почати нове життя з понеділка. Усі відповіді - вже закладені у вашій свідомості. Треба тільки знайти їх. Удачі.