Після відвідування салону жінки помічають, що волосся виглядають гарними, здоровими, блискучими і доглянутими. В той же час, від догляду за волоссям в домашніх умовах вони часто отримують зовсім інший ефект.

Вся справа в тому, що перукарі використовують професійні засоби по догляду за волоссям. До складу професійної косметики входить більше активних компонентів, їх концентрація вища, ніж в тих засобах, які продаються в звичайних магазинах. Саме тому професійна косметика може вирішити практично будь-яку проблему волосся, крім їх випадання в результаті гормональних змін або захворювань внутрішніх органів.

Якщо у вас є якісь проблеми з волоссям, на деякий час перейдіть на професійні засоби по догляду за волоссям (купити їх можна в спеціалізованих магазинах для перукарів). Природно, вони дещо дорожче звичайних, але за рахунок більш економічної витрати різниця в ціні вийде незначною.

У першу чергу зверніть увагу на засоби, які не мають аналогів у звичайних косметичних лініях і на ті, які значно перевершують їх за якістю і виробленому ефекту.

Ампули для волосся. Кошти в ампулах мають максимально можливу концентрацію вітамінів, мінералів, амінокислот та інших речовин, необхідних волоссю. Використовуйте їх для боротьби з випаданням, ламкістю волосся та іншими серйозними проблемами.

Ампули для волосся мають різний склад і деякі особливості нанесення, тому для отримання бажаного ефекту, перед покупкою кошти порадьтеся з перукарем.

Відтінкові шампуні можна купити і в звичайному магазині. Але професійні відтінків шампуні мають ряд переваг: вони краще лягають на волосся, отриманий відтінок виглядає більш природним, а волосся набуває інтенсивний блиск.

Щоб волосся виглядали свіжопофарбовані, потрібно рівномірно розподілити шампунь відтінку по волоссю.

Відтінковий шампунь може змінити або оживити колір волосся на невеликий проміжок часу, але краще не користуватися ним більше 2 - 3 разів підряд, інакше щоб повністю змити отриманий відтінок потрібно досить багато часу, а волосся через відростаючих коріння будуть виглядати неохайно.

Професійні шампуні для жирного волосся глибоко очищають шкіру, при цьому не шкодять корінню волосся і не пересушують їх кінчики.


Звичайні шампуні для жирного волосся лише підсушують шкіру голови, при цьому жирність йде ненадовго, після чого сальні залози починають працювати ще активніше.

Термозахисні засоби для укладання волосся. Все "гарячі" процедури для укладання волосся з використанням фена, щипців, прасування, псують волосся. Щоб знизити шкоду, що наноситься волоссю в результаті термічної дії, до мінімуму, використовуйте професійний захисний спрей, який набагато ефективніше звичайного.

Сироватка для посічених кінчиків волосся, звичайно, не відновить їх, але на час від миття до миття голови склеїть розщеплені волосинки і додасть зачісці доглянутий вигляд. Це важливо, якщо ви плануєте відростити волосся або змінити стрижку, і чекаєте, коли волосся відросте до потрібної довжини, після чого посічені кінчики можна буде підрізати.

Для досягнення бажаного ефекту достатньо нанести на вологе волосся 1 - 2 краплі сироватки.

Користуватися професійними засобами для догляду за волоссям постійно не рекомендується, так як через високу концентрації активних речовин вони занадто активно впливають на волосся, не даючи їм відпочинку.

Використовуйте професійні кошти в міру необхідності, і ви повернете красу вашому волоссю.