Зазвичай проблеми зі шкірою (вугри, почервоніння, лущення), виникають при нестачі або надлишку в їжі певних поживних речовин . Щоб позбутися від неприємних проявів, скористайтеся порадами.

Угри. Появі вугрів сприяють вживання продуктів, що містять багато крохмалю, а також сіль, цукор, жир, міцний чай, кава, соління й копченості.

При вугрової висипки замість очищених білих вуглеводів (торти, булочки, білий хліб) їжте в помірних кількостях складні вуглеводи: хліб з цілісного зерна, макарони з твердих сортів пшениці (до їх складу не повинна входити борошно вищого сорту), коричневий рис. Такі вуглеводи довше перетравлюються і тому не провокують різкий викид інсуліну.

Почервоніння шкіри. Легкий рум'янець на щоках, як з морозу, виглядає привабливо, але при вживанні деяких продуктів (спеції, копчене м'ясо, червоне вино) кровоносні судини розширюються і від цього обличчя червоніє.

Щоб позбутися від неприємної червоності, виключіть з раціону продукти, що викликають прилив крові до обличчя, і як наслідок, розширення судин (каррі, васабі, гострі спеції, червоне вино).


Якщо повністю відмовитися від них ви не можете, просто зменшіть їх споживання.

Лущення шкіри виникає в тому випадку, якщо в організм з їжею надходить недостатня кількість жирів (менше 20 грамів в день ) і вітаміну А. Наприклад, якщо, прагнучи схуднути, ви повністю виключили жири зі свого раціону, шкіра стане сухою і почне лущитися. Можуть з'явитися ознаки передчасного старіння шкіри.

Заправляйте салати оливковою олією і додайте в них авокадо і горіхи. Це не сильно зіпсує вашу фігуру, але дуже допоможе шкірі обличчя.