З кожним днем все яскравіше світить сонце, все більше веснянок з'являється на обличчях дівчат і жінок, і вони все активніше їх вибілюють.

І роблять це даремно. Все відбілюючі процедури потрібно проводити восени і взимку, в період мінімальної сонячної активності, інакше на вибіленої шкірі сонячні промені ще яскравіше проявлять і веснянки, і пігментні плями.

Якщо виникла необхідність відбілити веснянки саме навесні, скористайтеся одним з варіантів.

Простий спосіб відбілювання веснянок полягає в тому, що ви маскуєте або просто ховаєте веснянки за допомогою косметичних засобів.

Купуйте найсвітліший коректор, краще, якщо він буде білим, і нанесіть дуже тонкий шар на веснянки або на пігментні плями. Найкраще це робити пальцем або м'яким спонжем. Замасковані місця промокніть серветкою, щоб прибрати надлишки кошти.

Після цього нанесіть на шкіру щільний тон. Бажано, щоб він містив мінімальну кількість жиру, інакше тональна основа може поплисти. Ще раз промокніть все обличчя серветкою і припудріть. Пудра повинна бути самою темною з тих, яку ви можете використовувати виходячи з кольору вашої шкіри.

Пам'ятайте, чим темніше тон пудри, тим краще вона захищає шкіру від дії ультрафіолетових променів.

Складний спосіб відбілювання веснянок припускає, що ви проводите традиційні відбілюючі процедури, при цьому виходите на вулицю тільки в крислатому капелюсі і завдавши на обличчя сонцезахисний засіб з високим фактором захисту від ультрафіолету (SPF не менше 30).


Правді, навіть дотримання цих пересторог не гарантує вам 100% -го результату, якщо тільки ви не просидите весь час в темному приміщенні.

Якщо ви вирішили скористатися отбеливающими засобами, ніколи не наносите їх вранці і перед виходом на вулицю - вплив сонячних променів не тільки зведе нанівець всі ваші зусилля, але і погіршить становище - веснянки стануть ще помітніше.

Ще одна проблема, з якою зустрічаються дами, які мріють про білосніжною шкірі. Чим частіше і довше ви відбілює шкіру, тим суші вона стає, і тим раніше на ній з'являються зморшки.

Незалежно від того, який спосіб ви вибрали для відбілювання веснянок - простий чи складний, вживайте продукти, які містять аскорбінову і нікотинову кислоту. Вони знижують чутливість шкіри до дії ультрафіолетових променів. Включіть в раціон зелену цибулю, петрушку, кріп, щавель, капусту (в будь-якому вигляді), шипшина та цитрусові, і ви в будь-якому випадку залишитеся задоволені своєю зовнішністю.