Якщо ви хочете схуднути, не обійтися без обмежень у харчуванні. Не робіть 7 речей, і ви не тільки схуднете, але і збережіть нормальну вагу на довгі роки.

Не можна їсти після 19 годин. У цей час обмінні процеси в організмі сповільнюються. Якщо є дуже хочеться, повільно з'їжте маленькою ложкою стакан кефіру, половину грейпфрута або випийте чашку чаю з 1 чайною ложкою меду (мед потрібно повільно з'їсти, чи не розчиняючи).

Не можна голодувати. Навіть якщо ви цілий день нічого не їли, а пізно ввечері вирішили з'їсти щось зовсім нешкідливе (яблуко або огірок), зголоднілий за день організм компенсує недоотримані поживні елементи і набере в два рази більше калорій.

Не можна їсти на ходу, перед телевізором і комп'ютером. Так ви ризикуєте не помітити сигнали шлунка про насичення, і в результаті з'їсте більше, ніж потрібно.

Не можна зловживати сіллю. Вона уповільнює обмінні процеси, сприяє затримці рідини в організмі, що призводить до набряків і зайвої ваги.


Рекомендується вживати не більше 3 грамів солі на добу.

Не можна пити під час їжі. Вода порушує процес травлення, тому пийте за півгодини до або через півгодини після прийому їжі.

Не можна вживати солодощі, крім меду (не більше 4 чайних ложок на добу) і гіркого шоколаду, печиво, тістечка, напівфабрикати, консерви, ковбаси, копченості, міцні спиртні напої. Іноді можна дозволити собі келих білого сухого вина. Від червоного вина відмовтеся або розбавляйте водою на 15%.

Не можна вживати в їжу замінники цукру. Практично всі вони негативно впливають на печінку.

Як бачите, обмеження зовсім не складні, але вони дозволять вам швидше привести своє тіло у форму і схуднути без шкоди для здоров'я.