Кожна жінка мріє позбутися зайвої ваги і целюліту, не вдаючись до виснажливих дієт і фізичних вправ. Виробники пластирів для схуднення обіцяють виконати цю мрію.

Але чи можливо схуднути за допомогою чудодійних пластирів або це черговий рекламний трюк? Давайте розбиратися.

Пластир для схуднення схожий на звичайний пластир розміром від 2 * 2 до 10 * 10 сантиметрів. При приклеюванні його до проблемних ділянок, пластир починає виділяти під шкіру комплекс активних речовин, під дією яких на даній ділянці повинні покращитися обмін речовин, мікроциркуляція крові, прискоритися розщеплення жирів. Все, що потрібно від жінки, - щодня приклеювати пластир для схуднення до проблемних зон і чекати, коли вони чудесним чином почнуть зменшуватися в об'ємі.

Погодьтеся, звучить заманливо, але давайте міркувати логічно. Речовини, які входять до складу пластиру, як правило, аналогічні тим, з яких складаються традиційні креми і сироватки проти целюліту і зайвої ваги. Це екстракти плюща, кінського каштана, кава, зігріваючі екстракти червоного перцю, імбиру і охолоджуючої м'яти.

Безумовно, всі ці компоненти ефективні і можуть сприяти зниженню ваги і розгладженню поверхні шкіри.


Відмінність пластиру для схуднення від звичайних засобів тільки в тому, що речовини з пластиру надходять мікродозами безперервно протягом усього часу, поки він знаходиться на шкірі, але локально. Кремами і сироватками можна охопити всі проблемні зони відразу, але охолоджуючий або зігріваючий ефект відчуватиметься лише в першу годину після нанесення.

Процедура нанесення традиційних засобів для схуднення займає більше часу, ніж наклеювання пластиру. Крім того, пластир для схуднення коштує в кілька разів дорожче, тому вибір - за вами.

Пам'ятайте, що чудес не буває. Просто наклеїти пластир і худнути не вийде. Щоб отримати очевидний ефект, потрібно провести коригування харчування і виконувати комплекс фізичних вправ, так само, як і з традиційними косметичними засобами. Якщо виробники пластиру для схуднення обіцяють вам плоский животик, це фантастика. У цьому випадку необхідний щільний м'язовий каркас, накачати який пластиру точно не під силу.