Деякі мами дають немовлятам підсолоджену воду, бо діти п'ють її охочіше, ніж звичайну. Коли приходить час для початку прикорму, додають в каші, овочеві і фруктові пюре цукор і сіль. Робиться це для того, щоб надати звичний, "дорослий" смак дитячої їжі.

Педіатри та дитячі дієтологи вважають, що додавати в дитячу їжу цукор і сіль не слід. Дитина повинна вперше спробувати і полюбити натуральний, природний смак продуктів. Не хвилюйтеся, їжа не буде здаватися малюкові прісної - його смак ще не зіпсований різними добавками.

В їжу малюка до року небажано додавати цукор і сіль.


Цукор - це порожні калорії, і постійне його вживання призведе до набирання ваги. Сіль для маленьких дітей шкідлива тому, що їх нирки ще занадто слабкі.

Якщо ви купуєте для малюка готове дитяче харчування, зверніть увагу на склад. У ньому не повинно бути солі, цукру, загусників та інших харчових добавок. Вони не підуть на користь вашій дитині.

Не дозволяйте вашому дорослому смаку диктувати свої пристрасті при приготуванні дитячого харчування. Повірте, вашої дитини цілком влаштовує натуральний смак їжі. Нехай вона буде такою, поки малюк не підросте.