Як часто ви підраховуєте збитки, які понесли на кухні при приготуванні страв? Вважаєте, може бути і не часто, але збитки виходять пристойними. Навіть якщо ви не купуєте чогось дорогого і незвичайного, все одно гроші закінчуються швидко. Продукти на сьогоднішній день все дорожчають, і в цьому так само є вина наших розтрат.

Проте варто відзначити, що часом у великих витратах на кузні винні не ціни в магазинах, а ми самі. Необхідно вміти витрачати і заощаджувати, і якщо вам цього не вдається, ви втрачаєте зайві сімейні гроші. Так що вам варто розкрити секрет того, як правильно економити на кухні.

Як купувати продукти правильно.

У першу чергу вам потрібно навчитися правильно купувати продукти. Наприклад, покупки варто робити раз на тиждень, щоб всі продукти на вашій кухні були свіжими і смачними. Хоча вам доведеться щодня ходити в магазин за швидкопсувними продуктами, хлібом, ковбасою - те ж, щоб вам же було приємніше приймати їжу. Важливо вирушаючи в магазин вивчити свою кухню і перевірити, скільки і чого потрібно купити. Тобто розраховуйте купувати тільки необхідну кількість продуктів, а не більше, ніж слід. Якщо ви купите, наприклад, 500 грам сиру, а не 250, то вам необхідно постаратися і доїсти його поки він не зіпсується, а крім переплати ви ще й наберете зайву вагу. Якщо сумніваєтеся, купіть менше і докуповуйте при необхідності. У магазин ж вирушайте ситим, щоб було менше бажання купити щось ще смачне і апетитне. Ходіть в економні магазини, де надаються знижки, проводяться акції або є соціальні ціни. Якщо в одному магазині вигідніше яйця, а в іншому борошно - не полінуйтеся сходити в два магазини, завдяки чому ви легко заощадите свої гроші.


Добре, якщо ви знаєте ціни на товари в тому чи іншому магазині, якщо не знаєте, то починайте вивчати в якому магазині дешевше і що. Якщо різниця в рубль - це не страшно, але буває, що можна знайти різницю на товар в 10-30 рублів, що вже відчутно.

Як витрачати продукти на своїй кухні.

Щоб заощадити, важливо не тільки правильно купувати і вести себе в магазині, але і правильно витрачати куплені продукти на своїй кухні. Якщо у вас вдома є сирі продукти, з яких можна приготувати салат, котлети, суп, то використовуйте їх, а не купуйте напівфабрикати, які і грошей надбавіть, виходять шкідливими і виявляться менш смачними. Все що варто запам'ятати - це перестаньте лінуватися, не купуйте те, що можна підігріти і з'їсти, приготуйте самі! Іноді складність полягає в тому, що куплене м'ясо, наприклад, ви відразу кладете в морозильну камеру і потім доводиться розморожувати весь шматок, щоб відрізати невеликий шматочок. Тому вам необхідно нарізати після покупки м'ясо на порційні шматки, розкласти їх у різні пакети, щоб розморожування і приготування стали більш швидким заняттям. Можна відразу підготувати фарш: перекрутити м'ясо зі спеціями і цибулею і заморозити вже у формі котлет. Готуйте відразу стільки їжі, скільки ви з'їсте за раз, так в будинку буде більше різноманітності і свіжості. Якщо все-таки гарнір залишився, на наступний день зробіть з ним щось нове, наприклад, кашу або макарони можна залити яйцями і зробити омлет. І хочеться звернути вашу увагу на те, як корисні чавунні сковорідки при економії продуктів.