Щоб ваші товари або послуги швидше й ефективніше поширювалися, ви використовуєте рекламу. Але найчастіше, щоб реклама була значущою, над нею необхідно працювати самому. Багато хто не бажають це робити через нерозуміння даної області, але ми готові поділитися з вами деякими хитрощами, які використовують кращі маркетологи.

Що необхідно розглянути, перед тим, як приступити до створення своєї реклами? Звичайно ж, різні відгуки та рекомендації, доступна, повна і надійна гарантія, як про товар або послугу, так і тому, хто це надає.

Відгуки про товари або послуги.

Є дуже конкретні товари та послуги, якими можуть користуватися всі, але роблять це тільки жінки, здебільшого зрозуміло. Так ось вам вигідно знайти такий відгук, який би міг залучити і чоловіка, і жінку. Наприклад, це стосується послуг салонів краси, студій танців, покупок побутової техніки і т.д. Необхідно навести приклад або попросити розповісти про свій досвід вашого клієнта, який так само раніше вважав, що пропоноване вами - строго жіноче, але змінив свою думку. Далі вам необхідно розрекламувати себе і ваш товар, послугу. Якщо ви новачок у своїй сфері, то особливо корисними стануть відгуки ваших клієнтів з перших чисел, які колись так само сумнівалися, як і ваші майбутні клієнти. Звичайно, клієнти повинні розповісти про те, як приємно були здивовані результатом або товаром. Відгуки можуть бути як емоційними або змішаними, так і результативними, переважаючими або характеризують. Емоційні містять багато слів, але з мінімумом сенсу, людина готова щось сказати, але промовляє тільки "клас, супер, вау!" і т.д. Якщо вам говорять і фактичні дані і домішують емоції - це змішані відгуки, які будуть зручні в будь-якій діяльності. Зрозуміло, що результативні відгуки розкривають результат послуг або користування товаром, що перевершують відгуки - ті, що описують досягнення кращого результату, ніж хтось очікував, а характеризують відгуки говорять про роботу конкретного консультанта або керівника.

Гарантії вашої надійності.

Якщо ви хочете, щоб клієнт залишився в числі ваших клієнтів, то вам необхідно надати не тільки товар або послугу, а й гарантію на результат, наприклад, на довгу роботу чайника, або гарний манікюр чи успішний результат в заняттях танцями та ін.


Так, туристична компанія готова дати гарантію своєму клієнтові в плані емоцій: клієнт точно добре відпочине, може бути, компанія надає гарантію безпеки, особливо при відправці туристів за кордон. Важливо давати хоч якусь гарантію клієнту, як наприклад, ви повинні запевнити клієнта, що якщо електроприлад виявиться неякісним, ви його поміняєте або віддасте гроші, це ж стосується і танців: якщо клієнтові не сподобалися уроки, то він може повернути свої гроші. Це називається гарантією очікування, тому в будь-якому випадку кожна людина, купуючи товар або послугу, на щось сподівається і чогось чекає. Не посперечаєшся в одному: краще всього, якщо ви даєте абсолютну 100-відсоткову гарантію на свій товар або послугу.

Інформація про вашу компанію.

Вам необхідно згадати і про свою компанію, чого вона домоглася, за який проміжок часу і скільки осіб підписували до вас в якості однодумців, клієнтів та ін. Чим більше клієнт буде знати про вас і вашої компанії, тим ближче ви для нього станете , а значить він спокійніше зможе брати участь у діяльності компанії, купувати продукт або користуватися послугою. А наостанок зацікавте клієнта акцією, наприклад, запропонуйте знижку при купівлі товару або послуги до певного періоду або при замовленні в деякій кількості.