Працює на планеті дуже багато громадян, проте не всі можуть просуватися по службі вище. Справа не в тому, що перед ними стоять якісь перешкоди. В більшості своїй, причина такої заступоренності в одному: люди не знають, як просунутися по кар'єрних сходах. Тому багато розумні люди, здатні привести команду до успіху залишаються в ролі помічників і только.Сегодня ви повинні зрозуміти, що не можна сидіти на одному місці і чекати, що до вас самі прийдуть ті, хто зробить вас вище і краще. Робіть свою кар'єру самостійно. Щоб зрозуміти, що не так в даний момент подивіться на себе зі сторони.

Чи є бажання просуватися кар'єрними сходами.

Багато в чому люди залишаються на своїх місцях через небажання кудись рухатися, йти вперед. Якщо ви дійсно бажаєте просуватися, чому б не показати своє бажання самому собі і оточуючим? На високий пост стає тільки та людина, яка цього пристрасно бажає, а не той, хто тихенько стоїть у куточку, витирає капаючі сльози і шепоче: "я б теж хотів бути там". Яскраве і сформульоване бажання робить вас сильніше, штовхає на правильні і активні дії, додає сил, впевненості і терпіння.

Чи можете ви рости в професійному плані.

Той, хто хоче стати високопоставленим людиною в компанії, у фірмі, окрузі або в світі повинен весь час зростати. Професійне зростання багато про що може сказати тим, хто повинен вибрати вас. Посудіть самі, кому потрібні керівники, які діють за старими законами. Якщо змінюються звичаї, позиції та інтереси, повинно змінюватися і ваше знання, яке повинне тільки рости. Нове не завжди несе в собі негатив, навпаки, воно створюється, щоб все було краще, ніж раніше і зараз. Прийміть нове і навчитеся керуватися ним.

Чи вмієте ви концентруватися на головному.

Багато розумні і прогресивні люди допускають величезну помилку: вони не можуть сконцентруватися на своїй цілі. Необхідно зрозуміти, що важливо для компанії в даний момент, підкреслити цю мету, і діяти на благо їй. Ніколи не розкидайтеся на кілька невеликих ідей або прагнень. Пам'ятайте, керівник прагне до досягнення мети будь-якою ціною, так покажіть, що і ви зможете вчинити так само. При цьому ваша концентрація доречна не тільки на цілі, але і на тих зусиллях, які ви докладаєте, щоб мета була досягнута.


Йдіть туди, куди вимагає ваша мета, не уникайте проблем, вирішуйте їх. І пам'ятайте, якщо щось не виходить на шляху до вашої мети, не засмучуйтеся, пробуйте нові шляхи, але доведіть, що стоїте майбутнього підвищення по кар'єрних сходах і тоді вас оцінять по вашим силам і прагненням. Навіть якщо ви не зможете досягти цієї мети, керівники не зможуть не звернути уваги на вас.

Стресостійкі ви.

Це дуже важливий аспект для керівника. Стрес - це те, що може прийти і до простого працівникові малого ланки, що ж говорити про високі постах. Тому ви повинні розуміти, як важливо стійко реагувати на стрес. Повірте, чим вище ваше звання, чим вище посада, тим серйозніше і складніше будуть стреси і стресові ситуації, від яких хочеться сховатися. Навіть якщо ви поки не впевнені, як уникнути стресів або як впоратися з ними, тобто деякі поради. Стрес не стане вашим гостем, якщо робота буде виконуватися успішно. Якщо стрес все-таки охопив вас, вам важливо навчитися справлятися з ним. Ні в якому разі не тягніть проблеми в будинок, так ви зруйнуєте свою сім'ю, і стрес тільки посилиться. Пам'ятайте: навіть якщо ви допустили промах або поразки, ніколи не зациклюйтеся на них, згадуйте про перемоги і досягнення, які ви принесли своїй роботі.

Чи можете ви правильно організовувати час на роботі.

Кожна людина прекрасно розуміє, що на роботі в день вам необхідно виконати відразу кілька важливих доручень. Вам же важливо не тільки визначити, яка справа зараз найбільш цінне, тобто виділити мету, про що ми говорили раніше, але і розподілити робочий час так, щоб всі справи були здані і виконані до призначеного терміну. Пам'ятайте, якщо ви керівник, підлеглі рівняються на вас, так і покажіть, що можете стати керівником і швидко і грамотно виконуєте роботу. Однак важливо врегулювати свій час не тільки на робочому місці, а й у вільний час. Вам необхідно зуміти взяти роботу додому, при цьому побути з родиною, пройти курси самовдосконалення та професійного зростання. На вас не повинні бути в образі члени сім'ї - це робить керівників особливими.