Багато хто задається таким питанням: "Як залучити гроші в гаманець". Але іноді варто трохи подумати .. Комусь достатньо влаштуватися на роботу, хтось просто повинен перестати балувати себе тим, що йому насправді не потрібно і пр. Наприклад, деякі люди займають гроші у знайомих і друзів, щоб в черговий раз піти в кафе, замовити напої, закуски і ось так проводити час. Так гроші ніколи не заглянуть в ваш кошелек.Но є абсолютно нова точка зору: щоб гроші з'явилися в гаманці, необхідно придбати той гаманець, який буде залучати гроші сам! А може бути все дійсно в тому, що у вас не підходящий гаманець для грошей, і тому скільки б ви не працювали, гроші завжди немов витікають крізь папір.

Яким повинен бути гаманець, що привертає гроші.

Щоб гаманець залучав гроші, він повинен бути на рівні. Дорогий шикарний гаманець самостійно і апріорі несе на собі багату енергетику. А як ви знаєте, гроші йдуть до грошей. Тому купите дорогий і якісний гаманець, яким можна пишатися. Якщо у вас немає грошей на дорогий гаманець, купіть той, що виглядає дорого, але коштує дешевше. Це зможе обдурити енергію і перетворити гаманець з економа в багатство, тому дивлячись на нього всі будуть вважати, що він недешево коштує. Щоб гроші в гаманці водилися, їм має бути зручно в гаманці, тому віддавайте перевагу маленьким великі просторі гаманці. Краще всього, якщо гаманець не буде складатися, так ви зможете тримати гроші в цілості, вам не доведеться складати їх навпіл. Придивіться до гаманця, в який легко влазить навіть високі євро. Гроші думають так: якщо у нього немає місця для нас, значить, він нас не чекає. Матеріал гаманця так само говорить багато про що. Варто вибрати натуральні дорогі матеріали, такі як шкіра, замша. Цілком підійде для гаманця проста матерія, це і недорого, і корисно для багатої енергетики. А ось штучні матеріали для гаманців Не вибирайте, так і удача в грошах стане штучною. Багато впевнено заявляють, що гроші з'являться, якщо правильно вибрати колір гаманця. Як не дивно, це не червоний, вдалими квітами будуть чорний, золотий, коричневий, срібний і їх відтінки.


А ось сині та зелені кольори і відтінки супроводжують втрату грошей.

Але знайте ще одну прикмету: якщо носити гроші в дуже негарному і пошарпаному гаманці, то їх можна не залучити, а заощадити, тому діставати такий гаманець буде незручно, а значить, ваші гроші залишаться в цілості. Важливо завжди знати, як економити гроші, а не тільки, як їх залучити.

Як залучити гроші додатковими вкладеннями в гаманець.

Щоб гроші в гаманці були завжди, необхідно їх залучати. Для цього завжди залишайте в гаманці паперові гроші, наприклад, 10-рублеву купюру. Це як у житті: на самотню людину мало хто звертає увагу, але варто тільки завести відносини, тут же з'являється хтось кращий. Тому, щоб швидше гроші поверталися в гаманець, завжди залишайте в них гроші. Є ще кілька магічних привабливий грошей в гаманець. Наприклад, всі знають про те, що в гаманець варто покласти три китайські монетки, які міцно пов'язані між собою. Ви можете, як самі зв'язати монетки, придбавши їх окремо, так і використовувати вже пов'язані монети, які продають у спеціалізованих магазинах. Хоча зробити це своїми руками буде корисніше: ви своїми руками пов'язуєте, і саме у ваші руки і у ваш гаманець потечуть гроші рікою. Але крім такої іноземної прикмети, є наша, вітчизняна. Російська прикмета говорить про те, що в гаманець необхідно покласти малесенький шматочок від кореня хрону. Ця рослина завжди славилося, ще на Русі, своїм залученням багатства. Дійсно, багато хто впевнений, що хрін дуже відчуває гроші і веде вас до них. Однак і тут краще працювати руками: посадіть, виростите і викопайте хрін з коренем, потім висушіть його, відріжте маленький шматочок і вкладете в гаманець як приманку. Є й кілька інших прикмет. Наприклад, вважається корисним для грошей мати в гаманці фото винограду (його має бути багато), м'яти, зеленого чаю, частини кориці, кілька бобів або руни. Також привабливі для грошей у гаманці Іцзін і гілочка вересу.

Тепер ви знаєте всі таємниці гаманців, набитих грошима. Чи не відставайте, а залучайте тими чи іншими шляхами гроші в свій гаманець.