Якщо у вас є свій бізнес, то вам не можна забувати про те, що розвиток бізнесу стоїть на першому місці! Зараз ми торкнемося теми про притягнення клієнтів у ваш бізнес за допомогою мережі Інтернет. Саме ця сфера здатна зробити вас більш щасливим і успішним. Справа в тому, що зараз багато хто бажає отримати багато інформації прямо у себе вдома. Так що Інтернет - відмінна можливість просунути вашу справу і притягнути до нього нових клієнтів.

Для початку вам необхідно знайти підходящу для вас мережа-довідник про російські компанії. Тут вам необхідно зареєструватися так, щоб вами цікавилися і могли б отримати якомога більше інформації, тоді і дзвонити вам будуть не за порожніми питаннями, а по справі!

Реєстрація в мережі Інтернет.

Як ми вже говорили, вам потрібно зареєструватися в популярній мережі. Як це зробити вам підкаже інформація на будь-якому сайті, який ви виберете. Можна для зручності і просування своєї компанії зареєструватися відразу в декількох системах, хто знає, де з них шукає вас майбутній великий клієнт. Отже, вся реєстрація включає в себе збір інформації про вас, точніше про вашу компанію. Анкети найчастіше містять список подібних і типових даних, які ви повинні внести. Ви реєструєтеся, потім заходите в особистий кабінет.

Особиста інформація про компанію.

На сторінці в особистому кабінеті ви вказуєте назву своєї компанії, телефони, за якими з вами або вашими агентами, менеджерами, консультантами можна зв'язатися, а так само адресу сайту вашої компанії.


Пам'ятайте, у вас повинен бути сайт, де розписано все, що тільки зможе зацікавити клієнта. При докладної реєстрації компанії заповніть всі дані, які характеризують і описують вашу компанію. У короткому описі вашої компанії потрібно вказати напрямки компанії, що ви пропонуєте. Тут же вкажіть потрібні і відповідні для вашої компанії рубрики. Завдяки цим рубриками та матюками вас буде простіше виявити серед інших компаній. Пам'ятайте, що мітки повинні бути більш-менш великі, наприклад, "піца на дім", але не "доставка піци додому та в офіс". Якщо потрібно повний опис діяльності компанії - не пропускайте розділ, а заповнюйте його якомога цікавіше, вставте фото та ін.

Публікації в мережі про вашу компанію.

Замовте у різних джерел кілька грамотних і якісних статей про роботу вашої компанії. Завдяки цим статтям ваша компанія може стати більш успішною і цікавою для нових клієнтів. Однак у таких статтях важливо писати лише правдиву інформацію, тут повинні бути вказані всі ваші основні гідності, ваша сила, вміння. Так само відзначте прагнення до ще більшого і постійний розвиток компанії, облік недоліків і розгляд побажань клієнтів. Добре, якщо при роботі з клієнтами ви можете йти на компроміси, що і вкажіть в черговій статті про вашу справу.