Те як ви почнете свою кар'єру, може відбитися на вашому майбутньому, повірте. Якщо ви зараз влаштуєтесь в компанію з поганою історією, то ваша трудова діяльність буде зіпсована. Тому так важливо правильно вибрати перше місце роботи. Дізнавшись, де ви раніше працювали, вас повинні розбирати в різні організації, а не чинити опір вашій наймом, адже довести, що ви грамотний фахівець на першій співбесіді вкрай складно.

Для початку ви повинні розуміти, що робота вам повинна подобатися, інакше ви не зможете протриматися на ній більше декількох місяців, а короткий стаж роботи відлякає наступних можливих роботодавців. Тому вам необхідно шукати першу роботу ретельніше й уважніше.

Яким критеріям має відповідати перше місце роботи.

Для початку, як уже сказано - це інтерес. Вам тут має бути цікаво: перебувати, спілкуватися, працювати, і т.д. Якщо вам не подобається те, чим займаються тут, то ви довго не протягнете на цій роботі. Якщо для інших ця робота нудна і нецікава - це не означає, що вона не цікава для вас. Пам'ятайте: викликати інтерес робота повинна у вас, а не у ваших знайомих. Вам напевно може здатися нудною їхня робота. Якщо робота буде вам цікава, то вам буде простіше вставати вранці на роботу, ви будете приходити з посмішкою, швидко знайдете там нових друзів і пр. Найкраще, якщо перша робота буде добре оплачуватися. Завдяки цьому при пошуках нової роботи ви зможете вказувати більш високі бажаних доходи від роботи, при цьому адекватно аргументувати це. Погодьтеся, що ті, хто отримував мінімалку на першій роботі, при пошуках другої, можуть вказати суму не більше 7000 рублів. А от якщо ви працювали і при цьому отримували високий дохід відповідно до вашим містом, але ви цілком можете розраховувати на високу зарплату. Зверніть увагу, де розташована ваша робота. Навіть якщо це шикарна компанія, яка пропонує вам високий дохід і готова взяти вас без досвіду роботи, подумайте: скільки часу вам доведеться добиратися до неї? Якщо є можливість, переїжджайте ближче роботі, якщо є можливість - переводитеся до найближчої філії компанії.


Але їздити на роботу 2-3 години і стільки ж назад - це розуму незбагненно, особливо для молодого фахівця, який повинен і особисте життя побудувати і про друзів не забути. Важливо уточнювати і деталі роботи: наприклад, дуже важливо знати ваші обов'язки, чи немає необхідності виходити у вихідні дні або залишатися після робочого дня, які існують правила в компанії, як відбувається обід, скільки він триває, коли отримаєте відпустку і т.д. Хоча багато хто може посперечатися з питанням про відпустку: ще не встиг влаштуватися, а вже чекає відпустку. Але варто подумати і про себе, є компанії, які не надають відпустку співробітниках з різних причин, хоча оформляють все так, ніби відпустку ви відгуляли. Можна уточнити про те, чому потрібно кандидат на вільне місце: куди подівся попередній, чому він звільнився і як до нього ставилися співробітники. Бо часом фраза про те, що він знайшов нове і вигідне місце роботи, насправді не несе в собі правди, а людина йде через ставлення колег. Обов'язково зверніть увагу на те, скільки триває випробувальний термін, якщо більше 3 місяців, варто відмовитися від такої роботи. Пам'ятайте, що за цей час ви отримуєте менше, і деякі компанії спеціально беруть новеньких фахівців, який працюють на випробувальному терміні, виконують той самий обсяг роботи, як і досвідчені фахівці, але потім йдуть, тому що знаходять роботу з високою оплатою і невеликим випробувальним терміном.

Як ви бачите, всі критерії націлені на ваше майбутнє. Перша робота рідко залишається єдиною на все життя, але вона несе величезний внесок у ваш майбутній стаж і займану посаду.