Щоб бізнес пішов успішно, необхідно розбиратися в тому, яке місце для вашого підприємництва відіграють розташування офісу і правильність його оренди. Якщо коротко, то ви повинні знати, як правильно орендувати офіс для того, щоб бізнес ішов не під укіс, не рівно, а в гору. Як же орендувати приміщення під офіс правильно ви дізнаєтеся в даній статті.

Пам'ятайте, що проста оренда нерухомості під офіс вам не підходить, вам потрібна правильна оренда офісу - це раз. Далі вам варто визначитися з тим, як ви будете проводити оренду - за допомогою агентства нерухомості або ж самостійними силами. Про це і поговоримо далі.

Що значить правильно орендувати приміщення під офіс.

Багато хто не розуміють, що означає саме правильно орендувати офіс. Є маса нюансів і відмінностей, від простої оренди комерційної нерухомості, та правильної оренди такої нерухомості. Оренда комерційної нерухомості під офіс вважається правильною, якщо умови для вас будуть найбільш рентабельними, якщо оренда може бути здійснена швидко, тобто в короткі терміни, якщо цей офіс може відповідати всім вашим вимогам, а оренда - умовам. Вкрай важливо в правильності оренди офісу - це юридично грамотне оформлення оренди комерційної нерухомості, яке б не суперечило законодавству РФ, чи іншої країни, в якій ви хотіли б орендувати офіс. Виходить, що вам потрібно визначитися зі своїми вимогами, критеріями пошуку і вибору офісу, дізнатися про сучасну оренді і т.д. Необхідно поєднати відразу кілька факторів, це місце, де офіс розташований, це його площа, і категорія, адже на офіс будуть дивитися клієнти та оцінювати вас згідно першому враженню від офісу.

Правильна оренда офісу за допомогою агентства нерухомості.

Сказати чесно: це саме вірне і надійне рішення для вас.


Простіше всього довірити оренду офісу професіоналам. Хоча довіряти фірмам новачкам не варто, тому занадто часто з'являються фірми-одноденки, які просто "кидають" своїх клієнтів. Працювати потрібно тільки з зарекомендував компаніями. Плюс в роботі з агентством нерухомості в тому, що ви зможете звільнитися або звільнити своїх працівників від безлічі питань і проблем, що виникли, якими будуть займатися фахівці агентства нерухомості. Крім того, у таких агентств вже є налагоджена база нерухомості, і шукати довго не доведеться: вам достатньо буде вибирати зі створеного каталогу. Так само враховуйте, що в агентствах нерухомості завжди працюють грамотні юристи, які оформлять угоду на вищому рівні.

Правильна оренда офісу своїми силами.

З одного боку, робота самостійна гарантує вам впевненість у своїх діях, вас не зможуть обдурити агентства-шахраї, адже ви все перевіряєте самі. Проте все ж ризик від такої оренди завжди є. Причому ризик є не тільки для вас, але і для орендодавця. Та й ви самі розумієте, як важко буде знайти хороший офіс самому: доведеться обходити і обдзвонювати різних людей, домовлятися про зустрічі, оглядати місця, уточнювати всі дані. Часу і нервів йде сила-силенна, якщо ви хочете орендувати гарне приміщення під офіс, а не що попало. Та й юрист вам все одно знадобиться, а це ще доплата за його послуги, адже напевно ви не геній у галузі юриспруденції. Добре, якщо ви так само будете мати консультанта в сфері ринкової нерухомості, тому переплачувати не хоче ніхто.