<


p> Справу зроблено: домочадці попереджені, меблі переставлена, оргтехніка закуплена, заява написана.

Ви перебираєтеся працювати на будинок. Поки у вас є ще парочка днів на відпочинок - подумайте про колірному рішенні свого нинішнього кабінету.

Навіть не так. Подумайте про тих трудових подвигах, які ви зробите в спокійному, правильно декорованому і стильно мебльовані домашньому офісі.

Тепер ви можете розвернутися у всю широчінь власної індивідуальності: у вашому особистому офісі все може бути так, як хочете саме ви .

Так що підбирайте стиль під себе.

Ви - солідний респектабельний консерватор, а ваша робота передбачає повне душевний спокій і рівновагу?

Тоді ваш стиль - класика, існуюча в двох видах: ампір і вікторіанський інтер'єр.

Щоб створити кабінет у стилі ампір, вам будуть потрібні дорогі темні шпалери зелених або бордових відтінків, декоративні елементи у вигляді пілястр або колон, масивні світильники, дерев'яна масивні меблі під старовину і пару портретів у важких рамах на стіні.

Вікторіанський кабінетний стиль передбачає бежеві стіни в смужку , дерев'яні стелі з точковим освітленням, шкіряне крісло і гобелен на стіні.

А може, ви - дитя сучасності, обожнюєте прості рішення і легкі шляхи?

Тоді ваш офіс - це біло-сірі стіни, стелажі з металу і скла, прозорий стіл з безліччю функцій, абстрактна картина, криво висить на стіні і великий акваріум.

Або ви - представник творчої професії?

Тоді ваш вибір - етно, кантрі або фьюжн з обов'язковими сувенірами з далеких країн на полицях і стелажах, фотографіями, розвішаними в безладді по стінах і нестримна еклектика.

З меблів вам обов'язково знадобляться стіл і офісне крісло, високі стелажі, журнальний столик, диванчик або крісло для відвідувачів і підлоговий торшер.

Ну, і бажання працювати, природно.