Відкрити свій бізнес мріє кожен третій, а може і друга людина на планеті. Багато хто з них вже відкрили свою справу і успішно працюють, деякі - розорилися. Що не розорити бізнес? Це питання особливо цікавий новачкам бізнес сфери, а так само дівчатам, які здебільшого менш залучені в знання про сучасний веденні бізнесу.

Так чи інакше, розоритися можна навіть на хорошому вкладенні і вдалою ідеєю, якщо бізнес розпочато не в той час або заведений не в тому місці. Саме тому і хочеться торкнутися теми того, що не розорити бізнес, особливо, якщо ви - нові його управлінець (дістався у спадок, перекупили, подарували тощо). Як ви розумієте, щоб не розорити бізнес, необхідно визначити з яких причин він може розоритися.

Яким має бути бізнесмен.

Дуже важливе значення для вашого бізнесу зіграє роль ваших особистих якостей. Яким має бути справжній успішний бізнесмен?

- устремлінь,

- Активним,

- Впевненим,

- Уважним,

- Відповідальним,

- Наполегливим,

- твердохарактерний,

- Акуратним.

Це тільки основні показники того, яким повинен бути людина, що відкриває непрогорающей бізнес.

Стратегія бізнесу.

Щоб ваш бізнес йшов в гору, і не було приводу шукати рішення того як не розорити бізнес, необхідно розробити стратегію. Бізнес, як і все навколо має повноцінно розвиватися. Тому, відкриваючи навіть невелике підприємство, необхідно продумати подальшу стратегію його розвитку. Якщо ви відчуваєте, що ваш бізнес може потерпіти крах, необхідно щось змінювати. Що необхідно? Обов'язково поставте мету перед собою, пов'язану зі своїм бізнесом. Далі необхідно знайти кілька варіантів досягнення поставлених цілей.


Часом, невірні пріоритети, точніше акцент на них, роблять свою справу: ви терпите витрати, намагаєтеся знайти інвестиції, тягнете час і т.д. Щоб скласти стратегію розвитку бізнесу, необхідно бути не просто серйозним, а працьовитим, зосередженим і креативним людиною.

Маркетингові дослідження.

Як не розорить бізнес? Провести маркетингові дослідження, на які варто спиратися при складанні плану з розвитку вашого бізнесу. Не варто звертатися за дослідженнями туди, де попросту "дешевше", варто вибирати надійних людей, досвідчених маркетологів, які не підведуть вас і не обрушать ваші гроші. По суті, маркетингові дослідження - це пошук і підбір фактів на тій чи іншій сфері в даний час. Так, наприклад, якщо ви хочете побудувати продуктовий магазин, при маркетинговому дослідженні буде виявлено, чи рентабельно це в тому чи іншому місті, який район буде більш цікавим, який відсоток ризику буде максимальним і т.д.

Управління.

Але ні дивлячись ні на що, найважливіше в те, як не розорити бізнес, який приносить доходи, це ви самі - керівник. Якщо ви просто господар і бажаєте найняти керівника, вам доведеться сильно попрацювати, щоб знайти гідного співробітника. Управління бізнесом - справа серйозна, не можна довіряти це перший людині, яка показала вам свій диплом. Керуючі вашим підприємством повинен бути креативним (щоб просувати справу), гнучким (щоб підлаштовуватися під ситуацію), привабливим (щоб викликати у людей довіру і симпатію), чесним. Ніякої дохід не замінить відданого чесного співробітника, що не стане обманювати ні себе, ні клієнтів, ні колег, ні вас.