Роботу можна знайти скрізь, і якщо ви хочете різноманітності, то вам саме час вирушити заробляти гроші за кордоном. Однак все це тільки звучить легко, подумаєш, виїхати в іншу країну на заробітки. Але проблема ось у чому: щоб не переживати за себе і свою безпеку, робота повинна бути легальною.

Тут же виникає необхідний питання про те, як знайти легальну роботу за кордоном, адже це набагато складніше, ніж виїхати за туристичній візі і постаратися заробити за цей час якомога більше грошей. Якщо ви дійсно цього хочете, то зможете знайти таку роботу, адже так надходять тисячі жителів нашої країни і ближнього зарубіжжя.

Пошук офіційної роботи за межами своєї країни.

Для початку вам варто зрозуміти: щоб отримати роботу за кордоном, її потрібно шукати, чим вам і потрібно зараз зайнятися. Пошук повинен здебільшого лягти не так на ваші плечі, а на кадрове агентство, в яке вам необхідно звернутися. Найскладніше знайти якісне кадрове агентство, яке офіційно відправить вас за кордон для заробітку. Коли будете відвідувати одне агентство за іншим, скрізь уточнюйте з якими країнами вони співпрацюють, яка зарплата надається точно, які вимоги висуваються перед кандидатами, де ви будете проживати, який шанс швидко знайти роботу за кордоном і т.д.

На що звернути увагу при пошуку кадрового агентства.

Зрозуміло, що якщо кадрове агентство готове малоосвічених або некваліфікованого безробітному запропонувати роботу за кордоном за високу оплату, то це явно не агентство, а шахраї. Крім того, правильні агентства з кадрів співпрацюють від сили з 3 країнами або державами, а ось 10 держав - це не для серйозних компаній.


Так само уточніть відгуки про роботу агентства, детально дізнайтеся про оплату їх послуг, перегляньте їхній офіс, який повинен бути на значущому рівні. При спілкуванні з консультантами з кадрів дивіться, як вони це роблять. Грамотний фахівець знає про свою роботу всі, а от новачок або недосвідченим фахівець весь час дивиться в папки, комп'ютер або дзвонить "старшому", ще гірше, якщо фахівець весь час плутається у відповідях. Обов'язково перевірте ліцензію кадрового агентства, це можна зробити і в інтернеті. Всі документи повинні бути в порядку, адже агентству ви довіряєте себе.

Співпраця з агентством з підбору персоналу за кордоном.

Як тільки ви вирішили, що готові співпрацювати з конкретним агентством, дайте їм про це знати. Якщо роботу вам пропонують офіційну, як ви і шукали, то з вами тут же укладуть договір з повною інформацією, як про умови роботи, так і про ваш роботодавця і про отримання вами необхідної візи. У цьому договорі обов'язково зазначаються установи, регулюючі ваш захист і консультацію в тій країні, де ви будете працювати (посольства). Але спочатку ви пройдете повне і важливе співбесіду, в якому потрібно відповісти яка у вас спеціалізація, які мови ви знаєте і як добре, яку роботу ви хочете отримати і чи готові ви працювати не за спеціалізацією і т.д. Так само вам дадуть пройти тестування, яке має бути безкоштовним, завдяки йому кадрове агентство-здобувач зробить висновок підходите ви для того чи іншого роботодавця.