Часом у житті ніби невезіння знаходить: не виходить задумане, з рук все валиться, просування по службі, яке так давно чекали не відбувається. В чому справа? Вам необхідно позбутися від невдач, які переслідують вам, а може бути вам так просто здається.

Найчастіше невдачі на роботі пов'язані всього лише з невпевненістю. Наприклад, ви через хвилювання поводилися дуже дивно, і керівник не захотів вас підвищувати, побоюючись, що такого навантаження ви не витримаєте. Вам необхідно позбутися тривоги, страхів і хвилювання.

Закони успіху від Джойнер.

Так само як і є теорема Піфагора, існує так само і закони успіху на роботі Джойнер, яких варто було б прислухатися. Ці закони полягають в наступному:

- Вплив. Так варто розуміти, що на кожну вашу дію буде здійснено відповідь, будь-яка реакція, наслідок, з яким вам доведеться мати справу.

- Прямі лінії. Пряма лінія - це саме елементарне досягнення мети, якщо не згортати на кутах, а йти по прямій, то швидше досягнеш потрібного центру, поставленої перед собою завдання.

- Ясновидение. Якщо ви хочете добитися своєї мети, ви повинні чітко її усвідомлювати, аж до дрібниць. Наприклад, підвищення по службі - це не тут же перескочити з прибиральника в керівники, це стрибок до спеціаліста або консультанта.


Так чого б хотіли ви?

- Енергія. Необхідно зосереджувати свою енергію на шляху до досягнення мети, а не розтрачувати її даремно.

- Увага. Аналогічно з енергією - зосереджуйте тільки на увазі до своєї мети.

Усвідомте свою мету.

Якщо ви хочете добитися успіху на роботі, то задайтеся такою метою, але для початку вирішите, що для вас успіх? Можливо, це гарне взаємовідношення з товаришами по службі, повага на робочому місці, висока заробітна плата, високий пост, особистий кабінет або щось інше? Мета повинна бути точно, тільки тоді ви зможете її досягти. Якщо хочете всього і відразу, ви втратите все що маєте. Рухайтеся до мети поступово раз за разом досягаючи нові успіхи на шляху. Обов'язково уявляйте, як виглядатиме ваш успіх, як до того часу будете виглядати ви, чого б ви хотіли в той момент і т.д. Так, якщо ви хотіли стати працівником того чи іншого центру, і ви їм стали - ви домоглися мети, але якщо ви тепер хочете стати кращим працівником місяця і т.п., то це нова мета, це не означає, що ви не можете добитися успіху на роботі без особливих зусиль. Можете, просто йдіть прямо. А якщо хочете і кота в мішку і зайця в клітці, то вирішите, що потрібно отримати в першу чергу, щоб не згортати на шляху і не втрачати час.