Ви вирішили відкрити власний бізнес, і в якості продаваного товару вибрали квіти. Ну що ж! Квіти - гарні самі по собі, і не вимагають створення особливої атмосфери торгової точки, оскільки творять її самі. Напередодні свят націнка на квіти досягає 300%. Цілком прийнятний бізнес для цінителів прекрасного. Хоча, звичайно, не все так просто. І основною проблемою є малий термін зберігання даного товару. Так як заробити на квітах?

Відкриваємо роздрібний квітковий бізнес

Як заробити на квітах? Якщо ви не володієте солідним досвідом і таким же стартовим капіталом, то починати, звичайно, потрібно з відкриття намети на жвавому місці в центрі міста, на ринку, в переході.

Отже, ви зібрали документи, зареєстрували ІП, знайшли місце - і, почали! Багато хто віддає перевагу для початку найменш ризикований, але й найменш прибутковий шлях - періодичну закупівлю дрібних партій товару в оптових перекупників. Основним ризиком в даному випадку є придбання неякісного простроченого товару, так як розглянути в оптовій партії кожна квітка окремо неможливо. Поки новачок не навчиться безпомилково розбиратися в якості, доцільніше зупиняти свій вибір на найбільш продаваних трояндах і найстійкіших гвіздочках і хризантемах.

Відкриття квіткового павільйону обіцяє куди більш серйозні прибутки, але для цього потрібна площу більше 50м2, щоб розмістити там торговий зал і склад.

Устаткування для квіткового павільйону

Як заробити на квітах: найважливішим для успішного ведення квіткового бізнесу є створення відповідних умов для заощадження якості товару. Тому економити на обладнанні можна. У майбутньому можна втратити більше. В приміщенні повинен бути кондиціонер, а для свіжозрізаних примірників необхідний промисловий холодильний агрегат.

При наявності достатнього розміру приміщення, можна займатися не тільки зрізаними квітами, а й горшечними варіантами, продажем насіння, цибулин, підгодівлі, керамічних виробів.

Необхідно запланувати придбання стелажів для торгового залу і хоча б елементарну офісні меблі.

Сам собі флорист!

Без послуг досвідченого флориста в квітковому бізнесі просто неможливо обійтися.


А коштують послуги справжнього фахівця - ох, як недешево! Тому, якщо ви зайнялися квіткової торгівлею за покликом серця, то доцільніше всього - самому закінчити спеціалізовані курси. Це допоможе вам не тільки краще розбиратися в квітах, але й особисто навчати персонал і контролювати якість надаваних послуг.

Перехід на новий рівень

Якщо ви стали володарем необхідного складського устаткування, що дозволяє продовжити життя вашого крихкого товару, ваш оборот зріс і дозволяє істотно збільшити закуповувані обсяги, то від послуг багатьох оптовиків варто просто відмовитися. Як заробити на квітах? Настав час налагоджувати прямі зв'язки з власниками тепличних господарств та імпортерами.

Ви повинні змінювати і асортимент товару, і його ціноутворення. Дешеві варіанти у вашому павільйоні будуть мало доречні, оскільки обмежений у коштах покупець навряд чи відвідає ваш магазин. І тепер на перше місце виходить вже не ціна товару, а його свіжість і якість. І, звичайно ж, щоб витримати конкуренцію, ви повинні надавати сервіс найвищого рівня. Для збільшення доходу багато салонів займаються доставкою товару, надають дизайнерські послуги, співпрацюють з ритуальними бюро і весільними салонами.

Ось так, починаючи з одного намету, можна стати творцем цілої квіткового царства, що приносить і дохід, і радість одночасно !