Не дивлячись на те, що багато жінок зараз працюють у сфері бізнесу, вони абсолютно не знають, як варто виглядати діловій жінці. Носять прості витягнуті светри, некрасиві джинси і мокасини. Однак це вид бабусі, що гуляє з онуками, дачника, що працює на ділянці, або на крайній випадок, домашній варіант одягу. Але на роботу важливо одягатися правильно.

Давайте поговоримо про те, як не повинна виглядати жінка, яка вирішила стати бізнес-леді. І що необхідно зробити, щоб стати ближче до реальності і виглядати так, щоб вас поважали як клієнти, так і підлеглі, а не підсміювалися над вами і вашим стилем.

Необхідність відмінності стилів, особливо класичного від ділового.

Якщо ви бізнес-леді, то виглядати варто так само. Але дуже складно відрізнити діловий стиль від класичного. Давайте розберемося з цим. Пам'ятайте, що класичний стиль в одязі створений для підкреслення в жінці її краси та жіночності. Тобто жінка в офісі в одязі класичного стилю виглядає більш вишуканіше, у неї приталенная одяг, світлі кольори речей, що прикрашають аксесуари. Але це в розріз йде з діловим стилем, який створений не для краси, а для зручності жінка на роботі. Тут більш вільні лінії, щоб було зручно повертатися, рухатися і навіть бігати. Часто стилі плутають через загальних деталей - прикритих частин тіла, відсутності глибокого та середнього декольте, яскравості та ін. Щоб не помилитися у виборі одягу, при її примірці дивіться, чи буде вам зручно в ній піднятися кудись по сходах, чи зможете ви сісти навпочіпки, нагнутися - чи не викличе це у вас бажання втягнути живіт, щоб через облягаючого силуету не було видно живота.

Не варто бути босом, будьте собою.

При всіх обмеженнях на роботі, ви повинні в першу чергу одягатися так, щоб вам було зручно. А в одязі суворого фасону, без натяків на індивідуальність молоді дівчата можуть легко "потонути" і стати сірими. Можна легко підібрати зручні сучасний костюм, як для юної дівчини, так і для молодої начальниці і т.д. Костю може бути не сірим, а сріблястим, сумка може бути схожа на портфель - не обов'язково брати саме його. Спідниця може бути і вище коліна, і нижче його, відстань від коліна - приблизно ціла долоню - це пристойно. Можна звикати до ділового стилю поступово, вникаючи в нього і знаходячи свої кордони. Для початку можна замість піджака взяти жакет або жилетку, джинси, які виглядають як штани та ін. Туфлі звичайно варто брати зручні, тому ви можете пробути весь день на ногах, а на наступний день - знову на роботу.


Так що нехай це буде невисокий стійкий каблук, або просто платформа. З аксесуарів можуть бути тільки годинник і обручку.

З крайності в крайності в стилі.

Пам'ятайте, щоб виглядати по-діловому немає необхідності закупорювати свій піджак на всі гудзики, не варто надягати під нього сорочку з високою горловиною і набувати спідницю до середини гомілки. Це крайнощі, так само як і джинси і майка з малюнками. Повинні бути певні рамки, яких можна дотримуватися. Уточніть про дрес-код, який існує на роботі, зверніть увагу, як одягаються інші молоді жінки в подібних організаціях. Довжина спідниці може бути коротшим, спідниця може мати неглибокий розріз, сорочка може бути більш простий з невеликим вирізом. Спідницю можна замінити брюками і навіть шортами, але не короткими, а діловими.

Кольори ділового одягу.

Ні костюмів яскравих і світлих кольорів, ви вважаєте? Ви сильно помиляєтеся, костюми не обмежуються тільки сірими і чорними тонами. Можна придбати яскравий діловий костюм, можна поєднати яскраві штани і більш консервативний піджак, або, навпаки, до чорних штанів підібрати піджак яскравого синього кольору з рукавом у три чверті з отложной яскравою підкладкою, наприклад, жовтого відтінку. Замість консервативного піджака можна купити бежевий кардиган з тонким яскравим поясом. Крім того, до простого ділового костюма можна надати яскравості за рахунок будь-якого яскравого елемента, наприклад, пояси або шарфа.

Як одягатися у вільну п'ятницю.

Практично кожна організація йде на поступки своїм співробітникам і останній робочий день, в п'ятницю, надає "free-friday". Однак якщо ви прийдете в цей день в супер міні або рваних, але ультрамодних джинсах - ви перегне палицю. Цей день дан, тому що багато співробітників щотижня збираються разом, йдуть в кафе, розмовляють, так що їм хочеться виглядати вільніше, а не як клерки після трудового дня. Щоб одягнутися правильно на роботу в цей день і легко відправитися після цього на прогулянку або в кафе, вибирайте легку спідницю, замість щільною; жилет, жакет або кардіган замість піджака; замість стандартних сірих аксесуарів, надіньте щось яскраве і соковитих тонів. Так ви і діловитість підкреслите, і зможете потім спокійно відправитися розважитися. Якщо бажаєте, можете залишити свій діловий костюм, але додайте просто яскравих аксесуарів, - хоча це залежить тільки від вашого бажання.