Ми часто чуємо про те, як добре чи як погано живеться найбагатшій людині. Хоча насправді - це прості чутки і про багатих людей ми не знаємо нічого. Щоб зрозуміти багатих, необхідно бути ними або ж спілкуватися з ними на рівних. Сьогодні ви дізнаєтеся деякі цікаві нюанси з життів багатеньких людей усього світу.

Про те, що ви зараз дізнаєтеся, не ходять чутки. Це справжня правда, що підтвердили багато і довгі дослідження. При цьому багато багатії і не приховують того, про що їх запитували і легко відповідали на питання, хоча є й ті, хто сильно ніяковів особистих питань.

Гроші до грошей, або багаті теж економлять.

Більшість багатих людей розуміють, що таке гроші насправді, тобто як вони заробляються, чого вони варті, і як правильно ними розпоряджатися. Тому практично кожен мільйонер на сьогоднішній день воліє купувати взуття ніяк не дорожче ста доларів, тобто в середньому - це 3000 рублів, що вважається нормальною вартістю хорошої і якісної взуття. Мільйонери розуміють, на чому необхідно економити, а за що немає сенсу переплачувати. Так костюм середньостатистичного мільйонера коштуватиме шість з половиною тисячі рублів. А це погодьтеся - не погано, часом у простих працівників є костюми за цю вартість і навіть вище. Крім того, багато мільйонерів вірні своїм автомобілям і не змінюють їх кожен рік, повірте, всього третина багатіїв мають новенькі автомобілі.

Як у фільмі "Різдвяна ніч".

Всі бачили фільми і мультфільми, в яких розповідається про багатий, але дуже жадібна людина, у якого є бідні родичі, яким він ніколи не допомагає.


Ця людина не радий Різдва і одного разу до нього є дух Різдва і показує йому минуле, сьогодення і майбутнє. Існують і справжні скнари у світі багатих, наприклад, фінансистка Генрієтта Грін була дуже багата і дуже скупа. Вона економила до такої міри, що підігрівала їжу на батареї, могла відкласти всі справи, щоб знайти 2 цента, вона шукала безкоштовні клініки, коли медична допомога була потрібна не тільки їй, але і її дитині. Ця скупість погубило жінку, нещасна так хвилювалася про свої гроші, що померла після звістки про переплату її працівниці за молоко. Генрієтта ніколи не жила у великому будинку, вона знімала дешеві квартири, хоча у неї були у власності кілька чиказьких кварталів. Після смерті її стан склало сто мільйонів доларів! Однак Генриетту "переплюнув" Джон Гетті, який був колись найбагатшою людиною світу. У нього був свій будинок, але там він встановив .. таксофон, щоб гості самі платили за свої переговори і не витрачали його гроші. Одного разу у Джона Гетті викрали онука, зажадавши 17 мільйонів доларів як викуп, дід же віддав викуп тільки в 2,7 мільйона доларів і то лише після того, як викрадачі прислали відрізану частину тіла йому. До цих пір багато багаті люди планети намагаються заощадити, вони їздять у громадському транспорті, їдять в дешевих забігайлівках, купують дешевих квитки на літаки і користуються недорогими готелями.