Багато новачків, тільки що почали заробляти гроші в інтернеті, задаються нагальним питанням: а як вивести грошові знаки з мережі? Існує кілька варіантів, за допомогою, яких ви зможете віртуальні кошти перетворити в реальні гроші. Давайте розберемося, як вивести гроші з Webmoney з максимальною вигодою і мінімальними втратами.

Висновок webmoney готівкою за допомогою обмінних пунктів

Цей варіант, як вивести гроші з webmoney, підходить новачкам, які виводять порівняно невеликі суми грошей. Простота даного способу полягає в тому, що він не передбачає заповнення паперів, отримання банківських карт, навіть документи не завжди потрібні. Для здійснення операції переказу коштів необхідна наявність гаманця webmoney, з якого гроші переводяться на гаманець обмінного пункту, де ви і забираєте готівку. Недоліками даного способу є необхідність попередньої домовленості про час, коли ви можете забрати кошти, значна комісія, відсутність обмінних пунктів у вашому населеному пункті.

Якщо ви визнали цей спосіб як вивести гроші з webmoney прийнятним для себе, то зайдіть на сайт обмінного пункту вашого міста і уточніть деталі. Зв'язуєтеся з працівником пункту зручним для вас чином і обумовлюєте суму виводу і час отримання готівки. Переводите кошти на їх гаманець. Дана операція може проводитися прямо в офісі обмінного пункту. Забираєте свої грошові знаки.

Висновок webmoney за посередництва банку

Як вивести гроші з webmoney якщо ви користуєтеся програмою Keeper Classic? Запустивши Keeper Classic, упевніться, що ви перебуваєте в онлайн-режимі.


При використанні програми WM Keeper Ligt запускати її не потрібно. Зайдіть на сайт Webmoney.Banking, на якому виберіть пункт "R-гаманці", далі ви авторізуетесь в WM Keeper, "Вихідні операції", "Замовлення".

Обраний вами представник і виконає ваш переклад. Заповнивши реквізити переказу, натисніть "Відправити заявку". Прочитайте договір, який з'явиться на екрані, і якщо все правильно - натисніть "Згоден". Після оплати рахунку за переклад, виставленого системою, перейдіть на сторінку, яка вказується в адресі доставки рахунку. Термін проведення операції переказу може складати до п'яти банківських днів.

Висновок webmoney через відділення пошти

Як вивести гроші з webmoney через пошту? Для виведення webmoney поштою вам необхідно бути власником формального атестата і вище і мати мінімальну перекладаються суму - 100 рублів. Якщо у вас є простий формальний атестат, то в "Агентство гарантій" ви повинні надати ваші дані паспорта та ІПН. Для цього на сайт passport.webmoney.ru потрібно викласти копію сторінок паспорта, включаючи прописку, та ІПН. Якщо ви власник персонального атестата, то перевірку проходити не потрібно. Після проходження перевірки гроші забираєте на пошті.

На сторінці banking. guarantee.ru натискаєте "Перейти до поштової переводу". Далі заповнюєте пропоновані вам форми. Після оплати рахунку, який буде надіслано "Агентством гарантій", вам оформлять поштовий переказ. Після приходу електронного переказу - йдете на пошту, і забираєте гроші.

У цій статті було запропоновано лише кілька способів перекладу webmoney в готівкові кошти. Який з них найбільш зручний - вибирати вам.